RuUa

День сміху в Мегамоллі:))

1 квітня у День сміху в Мегамоллі відбулось справжня свято гумору, наповнене несподіванками та різноманітними розвагами.

В цей день відвідувачів торгового центру вражав фокусник, який демонстрував віртуозні фокуси з картами, демонстрував літаючий стіл, знаходив голуба у шарфах відвідувачів, а також дивував усіх «чарівним цукром».

Зустрічали відвідувачів веселі міми, які ховали всіх під парасолькою від невидимого дощу, захищали від «сильних поривів вітру», а найменших – ловили, як метеликів, сачком.

Усі бажаючі мали змогу отримати в подарунок свій портрет-шарж, від нашого художника, а найактивніші – прийняти участь в розвагах від шоу-театру «Мадагаскар».

Найцікавішим в цей день була програма від фрік-шоу FREAK BROTHERS. Двоє запальних ботаніків змогли розсмішити кожного, хто прийшов до Мегамоллу.

Свято, як завжди, пройшло в теплій, сімейній атмосфері, адже Мегамолл – улюблене місце покупок та дозвілля вінничан та гостей нашого міста.

P.S. Не забудь подивитись детальний фотозвіт у наших групах ВКонтакті https://vk.com/album-46519670_230447255 та сторінці в Facebook https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1110350312318432.1073741838.481690668517736&type=3&uploaded=358 . Обов’язково поділись з друзями ;)

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.