RuUa

День Закоханих у Мегамоллі

13 лютого відвідувачі торговельно-розважального центру Мегамолл поринули у романтичну атмосферу та піддались чарам стріл Купідона.

Саме у переддень Дня Закоханих ТРЦ Мегамолл подарував своїм гостям святкову програму, яка не залишила жодного з них байдужим. Пристрасні мелодії саксофону у виконанні Євгена Попеля дарували відвідувачам позитивні емоції на початку свята. Танцювальний майстер-клас з Ча-ча-ча, від чемпіонів України з бально-спортивних танців Андрія та Катерини Мороз, дав змогу кожному вивчити танцювальні па цього запального кубинського танцю.  Учасники цікавих конкурсів від ведучої свята  - МегаОлі, отримали прекрасні подарунки від наших партнерів - кафе «Фонтан, ресторану паназіатської кухні WOKА та розважального комплексу Люди Fusion Place. Фінальним акордом цього святкового дня стали чаруючі композиції скрипки, у виконанні скрипкового дуету «Фієста».

Головною родзинкою вечора стало шоу «Кохання з першого погляду» , в якому троє хлопців та дівчат спробували знайти своє кохання.  Учасниками шоу стали Приблюк Алла, Могілат Наташа, Литовченко Павло, Гордієнко Євген, Глуханюк Анастасія та Зеленковський Віталій.  Всі вони вперше зустрілись на сцені Мегамоллу, були щирими та відвертими, намагались справити гарне враження. Проте лише двом із них посміхнулась фортуна. Переможцями шоу стали Наташа Могілат та Литовченко Павло, які завдяки підтримці глядачів вибороли головний приз у іншої пари, Анастасії Глуханюк та Євгена Гордієнка.

Переможці отримали можливість продовжити знайомство та насолодитись компанією одне одного в романтичній поїздці до Львова, яку надала туристична агенція мандрів Мер-ка-ба.

Фотографії з подорожі переможців та їх ексклюзивне інтерв’ю, вже найближчим часом можна буде прочитати в журналі «Свадьба года», який виступив медіа партнером цього чудового свята.

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.