RuUa

ЕФЕКТИВНИЙ РОЗДРІБ – 2016

19 травня за ініціативи ТРЦ МЕГАМОЛЛ і Центру розвитку персоналу ГЕЛІОС відбулася галузева конференція для власників, директорів, керівників і адміністраторів роздрібних магазинів "Ефективний роздріб - 2016". Мета ініціаторів проекту - створення майданчику для обміну досвідом, обговорення проблем  і спілкування практикуючих професіоналів. Як в умовах кризи підвищити ефективність роботи магазину, отримати нові інструменти в управлінні персоналом - ці і багато інших питань було розглянуто в ході конференції.

Керівник відділу маркетингу і PR ТРЦ Мегамолл Анастасія Персидська розповіла про принципи роботи відділу, успішні проекти, проведене маркетингове дослідження і способи комунікації з аудиторіями.

Директор Центру розвитку персоналу "Геліос", фахівець з підбору і  управління персоналом Тетяна Нікіфорова розповіла про методи підбору, навчання і мотивації персоналу магазину.

Експерт по продажах і управлінні роздрібним магазином Євгенія Бедрий відкрила секрети управління прибутком, розповіла про те, які п'ять ключових чинників впливають на прибуток магазину.

Професійний вітринист, дизайнер інтер'єрів, декоратор Оксана Несмєлова розповіла про те, як оформити вітрину, яка буде продавати.

Інтернет-маркетолог, SЕО- фахівець Олег Крупский поділився своїми напрацюваннями і дав ряд корисних рекомендацій щодо залучення клієнтів за допомогою інтернет-реусрсів.

Директор РА "Sunny", маркетолог, фахівець в просуванні і рекламі Ольга Дмитренко розповіла про те, яка реклама приносить прибуток, а яка витрати.

Учасники конференції отримали можливість поспілкуватися з фахівцями, з колегами, поставити питання, що цікавлять, обмінятися контактами. ТРЦ МЕГАМОЛЛ і Центр розвитку персоналу ГЕЛІОС вже готують наступний профільний захід, який відбудеться у вересні. Ми дякуємо усім, хто взяв участь в конференції і чекаємо на нові зустрічі!

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.