RuUa

ЕФЕКТИВНИЙ РОЗДРІБ – 2016

19 травня за ініціативи ТРЦ МЕГАМОЛЛ і Центру розвитку персоналу ГЕЛІОС відбулася галузева конференція для власників, директорів, керівників і адміністраторів роздрібних магазинів "Ефективний роздріб - 2016". Мета ініціаторів проекту - створення майданчику для обміну досвідом, обговорення проблем  і спілкування практикуючих професіоналів. Як в умовах кризи підвищити ефективність роботи магазину, отримати нові інструменти в управлінні персоналом - ці і багато інших питань було розглянуто в ході конференції.

Керівник відділу маркетингу і PR ТРЦ Мегамолл Анастасія Персидська розповіла про принципи роботи відділу, успішні проекти, проведене маркетингове дослідження і способи комунікації з аудиторіями.

Директор Центру розвитку персоналу "Геліос", фахівець з підбору і  управління персоналом Тетяна Нікіфорова розповіла про методи підбору, навчання і мотивації персоналу магазину.

Експерт по продажах і управлінні роздрібним магазином Євгенія Бедрий відкрила секрети управління прибутком, розповіла про те, які п'ять ключових чинників впливають на прибуток магазину.

Професійний вітринист, дизайнер інтер'єрів, декоратор Оксана Несмєлова розповіла про те, як оформити вітрину, яка буде продавати.

Інтернет-маркетолог, SЕО- фахівець Олег Крупский поділився своїми напрацюваннями і дав ряд корисних рекомендацій щодо залучення клієнтів за допомогою інтернет-реусрсів.

Директор РА "Sunny", маркетолог, фахівець в просуванні і рекламі Ольга Дмитренко розповіла про те, яка реклама приносить прибуток, а яка витрати.

Учасники конференції отримали можливість поспілкуватися з фахівцями, з колегами, поставити питання, що цікавлять, обмінятися контактами. ТРЦ МЕГАМОЛЛ і Центр розвитку персоналу ГЕЛІОС вже готують наступний профільний захід, який відбудеться у вересні. Ми дякуємо усім, хто взяв участь в конференції і чекаємо на нові зустрічі!

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.