RuUa

Halloween в РК Амагама Мегамолл

31 жовтня 2015, в поки ще РК Амагама-Мегамолл * відбулася вечірка,присвячена найстрашнішому і містичному з тих, що перекочували через океан свят - ХЕЛОВІН! Двері комплексу відчинилися перед 350-ми щасливчиками і втягнули у атмосферу справжнього свята! Вже при вході в спеціальній зоні гостей зустрічали двадцять аніматорів-зомбі!

На початку вечора публіка розділилася на три фронти: любителі танців, любителі «бир-понгу» і «шашок-налівашек», ну і звичайно - любителі епатувати присутніх своїми образами! Важливо і те, що в цей вечір нами був розіграний найбільший призовий фонд у місті (ми перевіряли) - 6.666 грн.

Протягом вечора ми відібрали 15 найкреативніших учасників, які вразили нас своїм мистецтвом перевтілення і гримування. Після чого за північ, як це зазвичай буває, ми розіграли гроші серед 7-ми щасливчиків. З яких п'ятеро розділило між собою третє місце. Звичайно, ми планували розіграти фонд між трьома учасниками, але якість, і професіоналізм костюмів учасників змусив нас збільшити пул призерів.

Танці нечисті тривали до 4:00 і з першими променями сонця від величезної шабашу не залишилося й сліду.

Детальний фотозвіт ви можете подивитися в нашій групі ВК: https://vk.com/album-72534109_223590953

Підписуйтесь і будьте в курсі всіх останніх подій;)

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.