RuUa

Halloween в РК Амагама Мегамолл

31 жовтня 2015, в поки ще РК Амагама-Мегамолл * відбулася вечірка,присвячена найстрашнішому і містичному з тих, що перекочували через океан свят - ХЕЛОВІН! Двері комплексу відчинилися перед 350-ми щасливчиками і втягнули у атмосферу справжнього свята! Вже при вході в спеціальній зоні гостей зустрічали двадцять аніматорів-зомбі!

На початку вечора публіка розділилася на три фронти: любителі танців, любителі «бир-понгу» і «шашок-налівашек», ну і звичайно - любителі епатувати присутніх своїми образами! Важливо і те, що в цей вечір нами був розіграний найбільший призовий фонд у місті (ми перевіряли) - 6.666 грн.

Протягом вечора ми відібрали 15 найкреативніших учасників, які вразили нас своїм мистецтвом перевтілення і гримування. Після чого за північ, як це зазвичай буває, ми розіграли гроші серед 7-ми щасливчиків. З яких п'ятеро розділило між собою третє місце. Звичайно, ми планували розіграти фонд між трьома учасниками, але якість, і професіоналізм костюмів учасників змусив нас збільшити пул призерів.

Танці нечисті тривали до 4:00 і з першими променями сонця від величезної шабашу не залишилося й сліду.

Детальний фотозвіт ви можете подивитися в нашій групі ВК: https://vk.com/album-72534109_223590953

Підписуйтесь і будьте в курсі всіх останніх подій;)

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.