RuUa

Квест “Професії”

4 червня у торговельно-розважальному центрі Мегамолл пройшов захоплюючий квест з нагоди Дня захисту дітей.

Шість команд вінницьких школярів проходили цікаві та захоплюючі станції квесту, для того, щоб виграти головний приз – вечірку у розважальному комплексі Люди Fusion Place.

Перемогу здобути було не легко. На кожній із дев’яти станцій квесту на учасників чекали різноманітні завдання. Всі станції було розташовано у різних куточках Мегамоллу, до них команди приходили за спеціальними загадками. Лише виконавши завдання на кожній станції, команди могли потрапити до фіналу. Уже під час фінального конкурсу - брейн-рингу, ми змогли визначити переможців.

Проте не лише переможці отримали подарунки цього дня. Усі команди були нагороджені подарунками від наших партнерів – мережі магазинів «Будинок іграшок» та Роликової Арени Мегамолл, кафе паназіатської кухні WOKA.  

Дивіться детальний фотозвіт на наших сторінках у соц. мережах:

* Вконтакті: https://vk.com/album-46519670_232704408

* Facebook: https://www.facebook.com/trc.Megamoll/photos/?tab=album&album_id=1147270095293120

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.