RuUa

На 12.7 % зросла відвідуваність ТРЦ Мегамолл за рік

Історія досягнень - 2016: нові рішення, ріст відвідуваності, національна премія Rеtail Awards 2016 "Вибір споживача"

Про нові рішення:

Початок минулого року відмічений вдалим стартом розважального комплексу "Люди Fusion Place", в якому була здійснена ре-концепція, втілені нові популярні опції і послуги.  Також, у рамках ре-концепції, Роллердром (1750 кв. м) став концертним залом-трансформером, який перетворюється на концертний майданчик в найкоротші терміни, а потім функціонує в звичайному режимі. Чотири гучні музичні події вже відгриміли на новому майданчику, привели десятки тисяч вінничан і гостей міста в ТРЦ Мегамолл.

Про заходи:

ТРЦ Мегамолл  запрошує на свої майданчики, також,  багато спортивних заходів національного рівня, які збирають тисячі глядачів і учасників з усієї  України і країн близького зарубіжжя - Чемпіонат України по тхеквондо, Міжнародний Чемпіонат з фігурного катання, Чемпіонат Вінницької області з художньої  гімнастики. Найголовніша fashion-подія регіону «Вінницькі дні моди», також, цього року відбулась у Мегамоллі.

Про магазини:

Менеджмент ТРЦ Мегамолл прийняв рішення про ре-концепцію другого поверху атріуму. З приходом єдиного у Вінниці магазину домашнього текстилю "English Home", другий поверх атріуму зазнає суттєвих змін - саме там будуть розташовані магазини, що пропонують різноманітні товари для дому.  У листопаді там вже розташувався "Дом Посуды". Робота над вдосконаленням складу орендарів і задоволенням потреб відвідувачів триває постійно.

Про маркетингову стратегію:

Впродовж 2016 року ТРЦ Мегамолл здійснив три хвилі масштабної  рекламної кампанії. Розроблено корпоративне видання "Мегамолл - центр вигідних покупок", в якому зібрані найактуальніші пропозиції магазинів. Видання друкувалося накладом 100 000 екземплярів. Тривалість однієї хвилі - місяць. Таким чином, майже кожен четвертий вінничанин впродовж року тричі отримував інформацію про вигідні покупки в ТРЦ Мегамолл.

Тривала активна робота в соціальних мережах. Проводилися pr-акції, спрямовані на популяризацію брендів  і акцій магазинів  в контексті бренду ТРЦ Мегамолл. Завдяки приємним подарункам і призам, які надавали магазини і об'єкти ТРЦ, акції отримували значне охоплення і залучення аудиторії, що позитивно позначалося на відвідуваності ТРЦ і лояльності вінничан. Більше інформації тут http://megamoll.com.ua/blog/

Про головне досягнення:

Завдяки усьому вищезазначеному, відмічено суттєве зростання відвідуваності ТРЦ Мегамолл - за 2016 рік вона зросла на 12,7%, середньомісячна відвідуваність склала  620 000 чоловік.

7 грудня 2016 року ТРЦ Мегамолл отримав національну премію Retail Awards 2016 "Вибір споживача" в категорії "Торговий центр Вінниці". ТРЦ Мегамолл на національному рівні визнаний кращим торговим центром Вінниці.

Дякуємо вінничанам за визнання!

м. Вінниця, вул. 600-річчя 17Е, тел. (0432)50-70-50, (068)-750-70-50, megamoll.com.ua

  • Фотозвіт заходів

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.

27 травня на роликовій арені ТРЦ «Мегамолл» відбулися міжнародні змагання з таеквондо (ВТФ) – «RIA Open Cup 2017». Вони пройшли за підтримки Федерації тхеквондо (ВТФ) України, комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, відділення Національного НОКУ у Вінницькій області і депутата Вінницької міської ради Андрія Андрєєва.

Під патронатом депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва 16 травня у Мегамоллі відбувся Фестиваль сім’ї!
Організаторами виступили: Громадська організація “Полум’я надії” та Всеукраїнська благодійна організація “АСЕТ”.

13 травня на площі біля ТРЦ Мегамолл зібрались сотні вінничан, аби поринути у неповторну атмосферу сімейного Свята морозива від ТМ «Рудь». Свято розпочалось об 11:00 та тривало майже цілий день.
Безліч розваг чекали на маленьких та дорослих гостей.

14-15 квітня на Льодовій арені ТРЦ «Мегамолл» пройшов хокейний турнір «Кубок Вільних Гайдамаків».
У турнірі прийняло участь 2 групи команд з Вінниці, Бару, Хмельницького та Тернополя.

15 квітня Мегамолл – центр вигідних покупок готувався до Великодня разом з Вінничанами та гостями міста. Відвідувачі мали змогу прийняти участь в різноманітних конкурсах та у майстер-класах з розпису писанок та декупажу крашанок . Пропонуємо Вашій увазі невеликий фотозвіт свята.

6-7 квітня відбулася Retail & Development Business Expo – 2017: перша в Україні спеціалізована міжнародна виставка індустрії ритейлу і девелопменту. Захід зібрав більше 2000 гостей – представників компаній сфер роздрібної торгівлі, комерційної нерухомості, сегменту b2b. На RDBExpo виступили кращі спікери – перші особи найуспішніших компаній ритейлу, девелопменту, b2b.

1 квітня у ТРЦ Мегамолл відбувся захід з нагоди Дня сміху під девізом «Живи позитивно». Торгово розважальний центр дарував жителям та гостям міста чудовий настрій. Родзинкою свята стало гумористичне шоу і піньята з цукерок, а розважав публіку мега-крутий пародист Дзідзьо.

25 і 26 березня “Льодова Арена Мегамолл” приймала Дніпровський театр льодових мініатюр з постановкою “Русалонька”. Юні артисти дали чотири вистави і подарували вінничанам незабутні враження.