RuUa

Перше у Вінниці Behance Portfolio Review відбулося 31 жовтня в ТРЦ “Мегамолл”!

Українська спільнота Behance Ukraine створено як майданчик для взаємодії між учасникам мережі Behance в Україні. За підтримки центрального офісу Behance кожні півроку, у травні та листопаді, проводяться офіційні заходи - Behance Portfolio Review.

В цей же час подібні зустрічі проходять у більш ніж 200 містах по всьому світу. Не стала винятком і Україна. Сотні талановитих художників, дизайнерів, архітекторів, фотографів та ілюстраторів збираються в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Донецьку та Житомирі.

З кожним роком географія заходу розширюється. Цієї осені Behance Portfolio Reviews пройшов у Вінниці, а саме в ТРЦ "Мегамолл"!

Учасників чекала лекція "Соціальна відповідальність дизайнера" від Ігоря Чепугова, справжнього ветерана вітчизняного дизайну, "енвайронмент і енвайронментальні трансформації" від Олександра Никитюка.

Денис Гагаро виступив з лекцією: "Що таке арт команда: Структура і ролі". Денис розповідав слухачам, як працює різношерста команда творчих непосид.

Так само з лекцією "Платформа Behance: вижити в океані можливостей" виступав Євген Гутник.

Викладачі школи англійської мови Flash провели семінар з практичними заняттями по темі: "Англійська для дизайнерів". Подолання мовного бар'єру між виконавцем і клієнтом.

А адміністратори пабліка "Breakfast and Sketch" після закінчення лекцій провели воркшоп на тему "Урбан-скетчінга: від ескізу до шедевру".

Після такого насиченого дня всі учасники напевно зарядилися енергетикою і налаштувалися тільки на успіх!

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.