RuUa

Перше у Вінниці Behance Portfolio Review відбулося 31 жовтня в ТРЦ “Мегамолл”!

Українська спільнота Behance Ukraine створено як майданчик для взаємодії між учасникам мережі Behance в Україні. За підтримки центрального офісу Behance кожні півроку, у травні та листопаді, проводяться офіційні заходи - Behance Portfolio Review.

В цей же час подібні зустрічі проходять у більш ніж 200 містах по всьому світу. Не стала винятком і Україна. Сотні талановитих художників, дизайнерів, архітекторів, фотографів та ілюстраторів збираються в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Донецьку та Житомирі.

З кожним роком географія заходу розширюється. Цієї осені Behance Portfolio Reviews пройшов у Вінниці, а саме в ТРЦ "Мегамолл"!

Учасників чекала лекція "Соціальна відповідальність дизайнера" від Ігоря Чепугова, справжнього ветерана вітчизняного дизайну, "енвайронмент і енвайронментальні трансформації" від Олександра Никитюка.

Денис Гагаро виступив з лекцією: "Що таке арт команда: Структура і ролі". Денис розповідав слухачам, як працює різношерста команда творчих непосид.

Так само з лекцією "Платформа Behance: вижити в океані можливостей" виступав Євген Гутник.

Викладачі школи англійської мови Flash провели семінар з практичними заняттями по темі: "Англійська для дизайнерів". Подолання мовного бар'єру між виконавцем і клієнтом.

А адміністратори пабліка "Breakfast and Sketch" після закінчення лекцій провели воркшоп на тему "Урбан-скетчінга: від ескізу до шедевру".

Після такого насиченого дня всі учасники напевно зарядилися енергетикою і налаштувалися тільки на успіх!

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.