RuUa

“Сільпо” – битва професіоналів

23 березня в супермаркеті "Сільпо", який знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл, відбувся черговий етап конкурсу "Битва професіоналів". У щорічному конкурсі мережі визначають кращих співробітників в кожному відділі: кухарі, кондитери, продавці, касири і т.д.

Конкурс проводиться в 3 етапи. В фіналі беруть участь кращі співробітники мережі, серед  яких буде розіграно цінні призи.

23 березня саме в Мегамоллі проходив другий етап конкурсу, де визначали кращих представників у кожній категорії зі співробітників 8 магазинів: 6 представників з Вінниці і по одному представнику з Житомира та Хмільника. Кожен з них має шанс потрапити в фінал конкурсу, де у них буде можливість поборотися за головний приз - путівку до Туреччини.

Для довідки:

"Битва професіоналів" Сільпо проводиться щороку з метою:

• підвищення якості професійної підготовки касирів, продавців, пекарів, кухарів, кондитерів, обробників риби і обвальщиків м'яса;

• підвищення рівня виконання стандартів і технологій співробітниками торгового залу і виробництва;

• виявлення і заохочення кращих співробітників мережі.

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.