RuUa

“Сільпо” – битва професіоналів

23 березня в супермаркеті "Сільпо", який знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл, відбувся черговий етап конкурсу "Битва професіоналів". У щорічному конкурсі мережі визначають кращих співробітників в кожному відділі: кухарі, кондитери, продавці, касири і т.д.

Конкурс проводиться в 3 етапи. В фіналі беруть участь кращі співробітники мережі, серед  яких буде розіграно цінні призи.

23 березня саме в Мегамоллі проходив другий етап конкурсу, де визначали кращих представників у кожній категорії зі співробітників 8 магазинів: 6 представників з Вінниці і по одному представнику з Житомира та Хмільника. Кожен з них має шанс потрапити в фінал конкурсу, де у них буде можливість поборотися за головний приз - путівку до Туреччини.

Для довідки:

"Битва професіоналів" Сільпо проводиться щороку з метою:

• підвищення якості професійної підготовки касирів, продавців, пекарів, кухарів, кондитерів, обробників риби і обвальщиків м'яса;

• підвищення рівня виконання стандартів і технологій співробітниками торгового залу і виробництва;

• виявлення і заохочення кращих співробітників мережі.

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.