RuUa

Великі Андріївські вечорниці

12 грудня відбулися масові народні гуляння в ТРЦ Мегамолл - Великі Андріївські вечорниці. Відвідувачі ТРЦ отримали можливість долучитись до відродження давніх українських традицій та взяти участь у справжніх народних вечорницях. Відвідувачі у вишиванках або інших елементах народного одягу отримали приємний сюрприз від ТРЦ Мегамолл.

На гостей чекали :
-  Виставка-ярмарок творів декоративно-прикладного мистецтва;
- Творчі майстер класи :
гончарство;
плетіння з соломи;
художнє випилювання;
лялька-мотанка;
розпис імбирного печива; 
ліпка  вареників;
квілінг;
- Тематична фотосесія та частування українськими смаколиками;
- Запальні українські музики та танці;
- Дівочі жарти та ворожіння;
- Парубоцькі витівки та забави;
- Конкурс на кращий національний костюм.
Ведуча свята –  чарівна  Оксана Кулагіна.
Свято допомогли організувати – «Агенція свят 5 ЗІРОК», шоу-театр Мадагаскар, Кулагіна Оксана – Platinum Weddings, журнал СВАДЬБА года, Школа чемних дівчат «Princess», музичний колектив "PoziTivIS, Дует гітаристів «The Strangers», Степ-тріо «Flame Tаp», Фольклорний гурт «Заграй» та RIA.com
Повний фотозвіт тут vk.com/album-46519670_225325004

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.