RuUa

Відкритий чемпіонат Вінниці зі стронгмену

Тільки найсильніші!

15 серпня біля ТРЦ «Мегамолл» відбувся відкритий чемпіонат Вінниці зі стронгмену.

11 силачів із Вінниці, Львова, Києва і Чернівців виборювали титул «найсильнішого». Змагання складались з 5 вправ, кожна з яких вражала глядачів чемпіонату.

В 60-ти секундній естафеті спортсмени піднімали снаряди загальною вагою 200 кг.. На «прогулянці фермера» кожен учасник змагань подолав відстань у 40 м. з вагою 130 кг. у кожній руці. А відстань у 20 м. була подолана з коромислом вагою 340 кг.  Не менш вражаючою стала силова вправа з перевертанням 360-ти кілограмових покришок. А найбільшу увагу глядачів привернув стартовий конкурс, в якому силачам довелось  тягнути вантажівку вагою 5 т.

Не оминули увагою і глядачів змагань. Близько 10 вправних вінничан спробували свої сили та протягнули автомобіль вагою в 2 тони на власних плечах.

Чемпіоном змагань став учасник з Києва - Павло Гайша, а найкращим серед вінничан - 26-річний Сергій Грачов.

Але найбільша увага всіх глядачів змагань та відвідувачів ТРЦ Мегамолл була прикута до головного судді – Василя Вірастюка, володаря титулу «Найсильніша людина планети». А наставником учасників змагань став український богатир Володимир Рекша, срібний призер турніру «Arnold Strongman Classic 2015».

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.