RuUa

Відкритий чемпіонат Вінниці зі стронгмену

Тільки найсильніші!

15 серпня біля ТРЦ «Мегамолл» відбувся відкритий чемпіонат Вінниці зі стронгмену.

11 силачів із Вінниці, Львова, Києва і Чернівців виборювали титул «найсильнішого». Змагання складались з 5 вправ, кожна з яких вражала глядачів чемпіонату.

В 60-ти секундній естафеті спортсмени піднімали снаряди загальною вагою 200 кг.. На «прогулянці фермера» кожен учасник змагань подолав відстань у 40 м. з вагою 130 кг. у кожній руці. А відстань у 20 м. була подолана з коромислом вагою 340 кг.  Не менш вражаючою стала силова вправа з перевертанням 360-ти кілограмових покришок. А найбільшу увагу глядачів привернув стартовий конкурс, в якому силачам довелось  тягнути вантажівку вагою 5 т.

Не оминули увагою і глядачів змагань. Близько 10 вправних вінничан спробували свої сили та протягнули автомобіль вагою в 2 тони на власних плечах.

Чемпіоном змагань став учасник з Києва - Павло Гайша, а найкращим серед вінничан - 26-річний Сергій Грачов.

Але найбільша увага всіх глядачів змагань та відвідувачів ТРЦ Мегамолл була прикута до головного судді – Василя Вірастюка, володаря титулу «Найсильніша людина планети». А наставником учасників змагань став український богатир Володимир Рекша, срібний призер турніру «Arnold Strongman Classic 2015».

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.