RuUa

Відкриття «ЛЮДИ Fusion Place»

21.11.2015 в суботу на третьому поверсі ТРЦ «Мегамолл», відбулося відкриття нового концептуального місця для відпочинку - «ЛЮДИ Fusion Place»!

На відкриття якого був запрошений чудовий проект, «Відкриття року» за версією журналу ELLE - прим. автора - ONUKA!

Зона кафе, де проходив концерт, вмістила в себе близько п'ятиста відвідувачів! На початку вечора київський проект «Бігуді» в невимушеній формі провів закриття колишнього розважального комплексу «Амагама-Мегамолл», роздавши сувеніри на пам'ять, і запросивши директора вже нового закладу «Люди Fusion Place» - для розрізання стрічки і урочистої промови.

У своїй промові директор пояснила гостям, що в цей день відбулося не просто перейменування старого закладу, а й про те, що улюблений усіма нами розважальний комплекс круто змінив курс і став ще ближче до людей! А нову назву на увазі під собою поєднання не сумісного, змішання різного виду відпочинку, де вінничанин знайде щось своє! Як одного разу в Америці нестримний blues поєднали з мелодійним soul, породивши при цьому всіма улюблений r & b. Так і «Люди Fusion Place», змішавши все в одному зручному місці, створили простір, який об'єднує людей з різними смаками та інтересами.

Відразу після відкриття на сцені з'явилася і сама ONUKA, і привітавши гостей зі святом, почала заворожувати присутніх мелодійністю акордів і красою свого голосу! Після першої години виступу на сцені, зірка буквально відразу вийшла до brand wall для фотосесії з усіма бажаючими! Гості ділилися враженнями з артистами, дякували за чудовий концерт і фото на пам'ять. Після чого з задоволеними обличчями поверталися за свій столик, щоб продовжити вечір!

На закінчення залишається сказати, що відкриття «ЛЮДИ Fusion Place» пройшло дійсно вдало! Задоволеними залишилися як глядачі, так і музиканти, котрі не проти ще раз приїхати до Вінниці з концертом! А організатори обов'язково ще будуть радувати вінницьку публіку цікавими концертами і вечірками!

І я там був, мед, пиво пив!

До зустрічі в ЛЮДЯХ !;)

P.S. Детальний фотозвіт з відкриття можна подивитися в нашій групі ВК за посиланнями:

https://vk.com/album-72534109_224564556

https://vk.com/album-72534109_224583285

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.