RuUa

Відкриття «ЛЮДИ Fusion Place»

21.11.2015 в суботу на третьому поверсі ТРЦ «Мегамолл», відбулося відкриття нового концептуального місця для відпочинку – «ЛЮДИ Fusion Place»!

На відкриття якого був запрошений чудовий проект, «Відкриття року» за версією журналу ELLE – прим. автора – ONUKA!

Зона кафе, де проходив концерт, вмістила в себе близько п’ятиста відвідувачів! На початку вечора київський проект «Бігуді» в невимушеній формі провів закриття колишнього розважального комплексу «Амагама-Мегамолл», роздавши сувеніри на пам’ять, і запросивши директора вже нового закладу «Люди Fusion Place» – для розрізання стрічки і урочистої промови.

У своїй промові директор пояснила гостям, що в цей день відбулося не просто перейменування старого закладу, а й про те, що улюблений усіма нами розважальний комплекс круто змінив курс і став ще ближче до людей! А нову назву на увазі під собою поєднання не сумісного, змішання різного виду відпочинку, де вінничанин знайде щось своє! Як одного разу в Америці нестримний blues поєднали з мелодійним soul, породивши при цьому всіма улюблений r & b. Так і «Люди Fusion Place», змішавши все в одному зручному місці, створили простір, який об’єднує людей з різними смаками та інтересами.

Відразу після відкриття на сцені з’явилася і сама ONUKA, і привітавши гостей зі святом, почала заворожувати присутніх мелодійністю акордів і красою свого голосу! Після першої години виступу на сцені, зірка буквально відразу вийшла до brand wall для фотосесії з усіма бажаючими! Гості ділилися враженнями з артистами, дякували за чудовий концерт і фото на пам’ять. Після чого з задоволеними обличчями поверталися за свій столик, щоб продовжити вечір!

На закінчення залишається сказати, що відкриття «ЛЮДИ Fusion Place» пройшло дійсно вдало! Задоволеними залишилися як глядачі, так і музиканти, котрі не проти ще раз приїхати до Вінниці з концертом! А організатори обов’язково ще будуть радувати вінницьку публіку цікавими концертами і вечірками!

І я там був, мед, пиво пив!

До зустрічі в ЛЮДЯХ !;)

P.S. Детальний фотозвіт з відкриття можна подивитися в нашій групі ВК за посиланнями:

https://vk.com/album-72534109_224564556

https://vk.com/album-72534109_224583285

  • Фотозвіт заходів
Олександр Теренчук - зірковий ведучий - привітав жінок зі святом весни та краси в ТРЦ Мегамолл.
31 січня відбувся чудовий показ нової колекції одягу весна - літо 2020 від магазину "Антошка" та модельного агентства "GRACE" на сцені ТРЦ "Мегамолл".
12 січня феєрично відбувся Гала-концерт масштабного проекту VINNYTSIA SHOW DANCE. Головою журі став Влад ЯМА.
12 січня в рамках проекту VINNYTSIA SHOW DANCE Влад ЯМА  дав майстер-клас "Латина - мова тіла".
Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з епатажної сучасної хореографії
Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з яскравої естрадної хореографії відбувся 29.12
21 та 22 грудня 2019 року в ТРЦ Мегамолл в тенісному залі (3 поверх) відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ».
Вишукане святкове вбрання продемонстрували учениці Школи шоу-бізнесу Main People.
22.12 відбувся конкурсний відбір VINNYTSIA SHOW DANCE з вишуканої бальної та величної народної хореографії.
Неймовірні, харизматичні учасники з Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова подарували глядачам свято танцю!
Тільки подивіться які круті фото!!! Всі змогли показати себе