RuUa

VINNYTSIA SHOW DANCE 2018-2019

З 2 грудня по 27 січня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі пройшли відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.
Після кожного дня змагань обирались по 1 найкращій команді (яка набрала найбільшу кількість балів) в кожній віковій категорії, які й потрапили у фінал. До фіналу потрапили 18 команд – по 6 команд в кожній віковій категорії з кожного танцювального стилю.
У день фіналу змагалися між собою всі танцювальні напрямки в кожній з вікових категорій. Перемогу здобули 3 колективи – по одному в кожній віковій категорії.
Фінал був дуже емоційним, всі учасники продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки. Вінниця побачила розмаїття стилів та жанрів хореографії… Ми зробили головне – подарували нашому місту свято, популяризували здоровий спосіб життя, фізичний та духовний розвиток особистості. Впевнені, що учасники та переможці Vinnytsia Show Dance 2019 стали прикладом для багатьох дітей і хореографія стане їхнім майбутнім захопленням. Саме такі цілі насамперед ставили перед собою організатори. Дякуємо і до зустрічі на Vinnytsia Show Dance 2020!💓
Пропонуємо вашому перегляду відеозвіт заходу:

  • Фотозвіт заходів

3-7 липня на Роликовій Арені відбувся перший міжнародний дитячий шаховий фестиваль «Золота молодь».

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт та відео Vinnytsia Show Voice: Гала-концерт.

У період з 19 травня по 9 червня на головні сцені ТРЦ проходили справжні вокальні баталії -“Vinnytsia Show Voice“.

2 червня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2019.

ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї відбувся 1 червня в Мегамолі! Під патронатом депутата ВМР Андреєва Андрія Андрійовича.

«Травневий Ля Мур» – під такою назвою у Вінниці пройшла Міжнародна виставка котів.

У суботу, 11 травня, в Мегамоллі відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з бодібілдингу «Кубок Південного Бугу» з чоловічого бодібілдингу, чоловічого фізик і фітнес-бікіні.

20 квітня головна сцена ТРЦ Мегамолл перетворилась на морське узбережжя – сонце, пальми, пісок… І, звісно – красуні в бікіні.

14.02 в Мегамоллі відбувся захід до Дня Св. Валентина під девізом – МЕГАМОЛЛ здійснює мрії закоханих!

22 грудня в ТРЦ “Мегамолл” відбулося нагородження найкращих спортсменів Вінниччини.

З 2 грудня по 27 січня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі пройшли відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.

26 грудня 2018 року о 17.00 у ТРЦ «Мегамолл» відбулася обласна акція «Діти Вінниччини кажуть насильству: «Ні!»