RuUa

VINNYTSIA SHOW DANCE 2018-2019

З 2 грудня по 27 січня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі пройшли відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.
Після кожного дня змагань обирались по 1 найкращій команді (яка набрала найбільшу кількість балів) в кожній віковій категорії, які й потрапили у фінал. До фіналу потрапили 18 команд – по 6 команд в кожній віковій категорії з кожного танцювального стилю.
У день фіналу змагалися між собою всі танцювальні напрямки в кожній з вікових категорій. Перемогу здобули 3 колективи – по одному в кожній віковій категорії.
Фінал був дуже емоційним, всі учасники продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки. Вінниця побачила розмаїття стилів та жанрів хореографії… Ми зробили головне – подарували нашому місту свято, популяризували здоровий спосіб життя, фізичний та духовний розвиток особистості. Впевнені, що учасники та переможці Vinnytsia Show Dance 2019 стали прикладом для багатьох дітей і хореографія стане їхнім майбутнім захопленням. Саме такі цілі насамперед ставили перед собою організатори. Дякуємо і до зустрічі на Vinnytsia Show Dance 2020!💓
Пропонуємо вашому перегляду відеозвіт заходу:

  • Фотозвіт заходів

20 квітня головна сцена ТРЦ Мегамолл перетворилась на морське узбережжя – сонце, пальми, пісок… І, звісно – красуні в бікіні.

14.02 в Мегамоллі відбувся захід до Дня Св. Валентина під девізом – МЕГАМОЛЛ здійснює мрії закоханих!

22 грудня в ТРЦ “Мегамолл” відбулося нагородження найкращих спортсменів Вінниччини.

З 2 грудня по 27 січня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі пройшли відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.

26 грудня 2018 року о 17.00 у ТРЦ «Мегамолл» відбулася обласна акція «Діти Вінниччини кажуть насильству: «Ні!»

Масштабне свято зібрало всіх, хто хотів привітати іменинника, розважитись, виграти приз чи зробити вигідні покупки.

Vinnytsia Fashion Week Kids – свято краси, стилю та гламуру.
26 жовтня у розважальному комплексі Люди Fusion Place відбувся модний показ.

Відгримів ManyFest – найочікуваніша музична подія цієї осені. Вже в друге на Роликовій арені Мегамолл на одній сцені виступили найпопулярніші і найулюбленіші артисти

29-30.09 ТРЦ Мегамолл приймав Vinnitsya Fashion Days. Свято моди і краси відбувалось на Арені ТРЦ Мегамолл.

22-23 вересня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій арені відбулися всеукраїнські змагання з  тхеквондо.

14-15 липня PEPSI вже вдруге провела у Мегамоллі акцію “Битва Смаку”, яка зібрала багато поціновувачів цього напою.

Найпухнастіша подія відбулась в Мегамоллі – Виставка котів на Роликовій Арені 9 і 10 червня. Це просто неймовірні емоції, особливо для малечі.