RuUa

VINNYTSIA SHOW DANCE 2018-2019

З 2 грудня по 27 січня, вперше у Вінниці, в Мегамоллі пройшли відкриті командні змагання з різних стилів танцю: вуличні, спортивні бальні, естрадні, народні, східні та сучасні.
Після кожного дня змагань обирались по 1 найкращій команді (яка набрала найбільшу кількість балів) в кожній віковій категорії, які й потрапили у фінал. До фіналу потрапили 18 команд – по 6 команд в кожній віковій категорії з кожного танцювального стилю.
У день фіналу змагалися між собою всі танцювальні напрямки в кожній з вікових категорій. Перемогу здобули 3 колективи – по одному в кожній віковій категорії.
Фінал був дуже емоційним, всі учасники продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки. Вінниця побачила розмаїття стилів та жанрів хореографії… Ми зробили головне – подарували нашому місту свято, популяризували здоровий спосіб життя, фізичний та духовний розвиток особистості. Впевнені, що учасники та переможці Vinnytsia Show Dance 2019 стали прикладом для багатьох дітей і хореографія стане їхнім майбутнім захопленням. Саме такі цілі насамперед ставили перед собою організатори. Дякуємо і до зустрічі на Vinnytsia Show Dance 2020!💓
Пропонуємо вашому перегляду відеозвіт заходу:

  • Фотозвіт заходів
Олександр Теренчук - зірковий ведучий - привітав жінок зі святом весни та краси в ТРЦ Мегамолл.
31 січня відбувся чудовий показ нової колекції одягу весна - літо 2020 від магазину "Антошка" та модельного агентства "GRACE" на сцені ТРЦ "Мегамолл".
12 січня феєрично відбувся Гала-концерт масштабного проекту VINNYTSIA SHOW DANCE. Головою журі став Влад ЯМА.
12 січня в рамках проекту VINNYTSIA SHOW DANCE Влад ЯМА  дав майстер-клас "Латина - мова тіла".
Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з епатажної сучасної хореографії
Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з яскравої естрадної хореографії відбувся 29.12
21 та 22 грудня 2019 року в ТРЦ Мегамолл в тенісному залі (3 поверх) відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ».
Вишукане святкове вбрання продемонстрували учениці Школи шоу-бізнесу Main People.
22.12 відбувся конкурсний відбір VINNYTSIA SHOW DANCE з вишуканої бальної та величної народної хореографії.
Неймовірні, харизматичні учасники з Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова подарували глядачам свято танцю!
Тільки подивіться які круті фото!!! Всі змогли показати себе