RuUa

Виставка дитячого малюнку «Для Бога я створю найкраще»

29 січня відбулось відкриття в Мегамоллі міжнародної виставки дитячого малюнку «Для Бога я створю найкраще». Близько тисячі дітей з України, Болгарії, Хорватії, Польщі, Угорщини, Росії взяли участь у відбірковому конкурсі, який проходить у Івано-Франківську в рамках фестивалю «Вгору серця» вже кілька років поспіль. Кращі роботи, автори яких стали переможцями конкурсу у минулі роки, були об’єднані у пересувну виставку, яка вже більше двох років подорожує світом. Вінничани мають нагоду переглянути кращі конкурсні роботи 2009-2013 років. Малюнки учасників виконані в різноманітних художніх техніках, які найбільш вдало передають внутрішній світ дитини. Всі без виключення роботи дивовижно світлі та яскраві.

Виставку розміщено на першому поверсі ТРЦ «Мегамолл» на території лялькового театру і зараз тут на стендах близько сотні робіт. Куратори зазначають, що малюнків набагато більше, тож експозицію обіцяють частково змінювати весь час поки триватиме виставка. Заплановано, що вона продовжиться до 15 лютого. Запрошуємо всіх відвідати цю прекрасну експозицію та отримати безліч позитивних емоцій.

  • Фотозвіт заходів

12 травня в серці Мегамоллу відбулося “Родинне свято” приурочене Дню матері  та Міжнародному Дню сім’ї.

Справжня весна крокувала Мегамоллом 28-29 квітня! Найновіші технології в індустрії краси продемонстрували відвідувачам ТРЦ профі у цій галузі.

1 квітня у Мегамоллі було дуже весело й святково – адже Центр вигідних покупок разом із АЛЛО влаштували для вінничан гучне дійство!

17 лютого Мегамолл и АЛЛО запросили вінничан і гостей міста на святковий захід з нагоди дня всіх закоханих. Панувала неймовірно романтична атмосфера.

В Мегамолл завітали одразу майже 40 пар Дідів Морозів та Снігороньок! Це було щось неймовірне, казкове, чудове, позитивне… Дякуємо за святковий настрій всім учасникам та організаторам флешмобу.

22 грудня в  Мегамоллі відбулося  зважування боксерів перед поєнками турніру присвяченого пам’яті Миколи Капусти. В зважуванні взяли участь кращі боксери України. 

17 грудня о 15:00 в дитячій галереї ТРЦ «Мегамолл» (2 поверх) відбулося Гранд дефіле за участі учениць модельної агенції PRINCESS. Близько 100 дітей віком від 3-х до 13-ти років демонстрували вбрання від магазинів дитячого одягу.

У суботу, 16 грудня, в ТРЦ «Мегамолл» відбувся перший дитячий олімпійський квест серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.