RuUa

Виставка дитячого малюнку «Для Бога я створю найкраще»

29 січня відбулось відкриття в Мегамоллі міжнародної виставки дитячого малюнку «Для Бога я створю найкраще». Близько тисячі дітей з України, Болгарії, Хорватії, Польщі, Угорщини, Росії взяли участь у відбірковому конкурсі, який проходить у Івано-Франківську в рамках фестивалю «Вгору серця» вже кілька років поспіль. Кращі роботи, автори яких стали переможцями конкурсу у минулі роки, були об’єднані у пересувну виставку, яка вже більше двох років подорожує світом. Вінничани мають нагоду переглянути кращі конкурсні роботи 2009-2013 років. Малюнки учасників виконані в різноманітних художніх техніках, які найбільш вдало передають внутрішній світ дитини. Всі без виключення роботи дивовижно світлі та яскраві.

Виставку розміщено на першому поверсі ТРЦ «Мегамолл» на території лялькового театру і зараз тут на стендах близько сотні робіт. Куратори зазначають, що малюнків набагато більше, тож експозицію обіцяють частково змінювати весь час поки триватиме виставка. Заплановано, що вона продовжиться до 15 лютого. Запрошуємо всіх відвідати цю прекрасну експозицію та отримати безліч позитивних емоцій.

  • Фотозвіт заходів

24-26 листопада ТРЦ Мегамолл запросив вінничан та гостей міста на МЕГАЗНИЖКИ з нагоди “Чорної п’ятниці”.

22-23 листопада 2017 р. на Льодовій арені ТРЦ Мегамол вже вп’яте відбувся один з найцікавіших турнірів України VINNITSA TROPHY 2017. Змагання серед спортсменів і аматорів фігурного катання.

4 та 5 листопада 2017 року в ТРЦ Мегамолл відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ». Близько 150 учасників представили велику кількість кішок, різних порід.

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів.

7 жовтня ТРЦ Мегамолл святкував свій День народження! Свято, як завжди, було неймовірно насиченим емоціями, драйвом, музикою та подарунками.

В суботу, 17 вересня, у Мегамоллі відбувся фінал кубку України зі стронгмену. За титул найсильнішого з’їхалася близько трьох десятків атлетів із Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Поборотися за першість вирішили і п’ять спортсменів з Вінниччини.

Майстерня добрих справ “Берегиня” розробила цикл заходів Квіти – створюють школярі Вінниці до першого вересня своїми руками! Захід на підтримку Об’єднання волонтерів Вінниччини.

Два дні дитячого свята пройшли у Мегамоллі 2 та 3 вересня. У тенісній залі ТРЦ розташувавався «Розвивайлик Фест». 

12 серпня в ТРЦ Мегамолл відбулись літні Мегазнижки, партнером яких виступив супермаркет дитячих товарів «Антошка» та надав для розіграшу серед покупців сертифікат на 10 000 грн.

26 червня компанія PEPSI провела у Вінниці класну акцію, яка зібрала багато поціновувачів цього напою. Гостям свята пропонували спробувати напої з двох однакових скляночок і зробити свій вибір – де PEPSI, а де Coca Cola і визначити, який більше подобається.

3-го червня відбулось урочисте відкриття нової, найбільшої та єдиної у місті галереї товарів для дітей “2000 кв.м Дитинства”!!! 

28 травня на Роликовій Арені Мегамолл відбувся чемпіонат області зі спортивних танців Vinnitsa Open Championship 2017. Вже в третій раз паркет чемпіонату розмістився в Мегамоллі.