RuUa

Змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”

20 жовтня у ТРЦ Мегамолл на Роликовій Арені  проводились змагання з художньої гімнастики “Кубок Надії-2017”, присвячений пам’яті вінницького тренера з художньої гімнастики Надії Джоги. Захід зібрав близько 200 гімнасток з дюжини регіонів. Медалі розігрувалися в 26 категоріях — від найменших спортсменок 2012 р.н. до 16-річних гімнасток, кандидатів у майстри і майстрів спорту. Примітно, що призерок нагороджували цінними подарунками, грамотами і медалями. Нагадаємо, що Надія Джога — тренер з художньої гімнастики, майстер спорту, заслужений тренер України. Майже два десятиріччя тому вона започаткувала “Кубок Надії” — відкриту першість Вінниці. Після смерті Надії Джоги змагання не припинило існування, їм стала опікуватися Інна Бондаренко, дочка засновниці турніру, тренер з художньої гімнастики Вінницької  міської спортшколи № 1.

  • Фотозвіт заходів

31 січня відбувся чудовий показ нової колекції одягу весна – літо 2020 від магазину “Антошка” та модельного агентства “GRACE” на сцені ТРЦ “Мегамолл”.

12 січня феєрично відбувся Гала-концерт масштабного проекту VINNYTSIA SHOW DANCE. Головою журі став Влад ЯМА.

12 січня в рамках проекту VINNYTSIA SHOW DANCE Влад ЯМА  дав майстер-клас “Латина – мова тіла”.

Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з епатажної сучасної хореографії

Конкурсний відбір Vinnytsia Show Dance з яскравої естрадної хореографії відбувся 29.12

21 та 22 грудня 2019 року в ТРЦ Мегамолл в тенісному залі (3 поверх) відбулася Міжнародна виставка кішок від клубу «КЕТ».

Вишукане святкове вбрання продемонстрували учениці Школи шоу-бізнесу Main People.

22.12 відбувся конкурсний відбір VINNYTSIA SHOW DANCE з вишуканої бальної та величної народної хореографії.

Неймовірні, харизматичні учасники з Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова подарували глядачам свято танцю!

Тільки подивіться які круті фото!!! Всі змогли показати себе

Це був, справді, казковий шопінг Ми прагнули створити для вас святкову атмосферу, запросили казкових персонажів – чародійку Маліфісенту и Едварда Руки-Ножиці, які веселили вас та різали ціни.