RuUa

Ігрове кафе “Мегамоша”

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків. В центрі кафе встановлений справжній спортивно-ігровий комплекс, батут і настільний футбол. Доки діти з радісними криками катаються на гірці, батьки можуть присісти і спокійно випити чашечку кави.

Окремої уваги заслуговує меню ігрового кафе: збалансоване і раціональне дитяче харчування. Супчики, салатики, молочні каші і парові котлетки – невеличкі порції і, відповідно, приємні ціни. Для тих, хто не настільки прискіпливо ставиться до харчування ми пропонуємо смачнющу піцу та дитячі бутерброди. Всі страви у «Мегамоші» подаються на спеціальному дитячому посуді і мають яскраву презентацію.

В ігровому кафе є VIP-зал на 20 маленьких персон для проведення дитячих днів народження і дитячих свят. Приймаємо замовлення на організацію свята для дитини і неймовірно гарний і смачний торт. Якщо незабаром  у Вашої дитини день народження, телефонуйте (0432) 50-88-55.

Так, це ті самі “Коти” зі своєю 100% Арабікою свіжого українського обсмаження. Але тепер для всіх мешканців мікрорайону Вишенька в ТРЦ МЕГАМОЛЛ!

Мальовничий ресторан «Слов’янський Двір» – тут ви зможете відволіктися від метушні і відпочити на природі, не покидаючи меж міста.

Люди Fusion Place – красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Danesi cafe – висока культура приготування кави

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» можна скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Меню для справжніх гурманів і поціновувачів тонкої і яскравої східної кухні.