RuUa

Піцерія «Pinocchio»

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» вони можуть насолодитися приголомшливою Середземноморською кухнею, а перш за все, скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Вам навіть не потрібно думати над тим, де найсмачніша піца у Вінниці, без сумніву у нас, в «Pinocchio»! Також ми пропонуємо вам справжню італійську пасту, лазанью, карбонару, панцеротті, свіжі мариновані морепродукти, оливки, салати і ще безліч смакоти, спробувавши яку, ви захочете приходити в «Pinocchio» знову і знову.
Практично всі продукти, які ми використовуємо, – це продукти з Італії.

Приходьте до нас поснідати, пообідати, повечеряти, провести чудово час з коханими, з дітьми, з рідними, з колегами.

Ми будемо раді вам!

Всім нам подобається ходити в гості. Особливо, коли тебе там чекають і люблять. Саме це надихнуло нас на створення кафе «Гості».  Тут вас завжди гостинно зустрінуть та смачно нагодують. Наші принципи – це смачна, зрозуміла їжа за доступними цінами, швидко подана вам на стіл.

Чорна Кішка – Білий Кіт” – це мережа кав’ярень “третьої хвилі”, яка працює виключно на 100% Арабиці  свіжого українського обсмаження, пропонує як традиційні напої на основі еспресо (лате, капучино, раф-кава, флет вайт та ін.) так і каву альтернативного (без кавомашини) заварювання (Пуровери Харіо, Кемекс, Каліта, Сифон, Джезва, Аеропрес).

Люди Fusion Place – красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Danesi cafe – висока культура приготування кави

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» можна скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Меню для справжніх гурманів і поціновувачів тонкої і яскравої східної кухні.