RuUa

Піцерія «Pinocchio»

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» вони можуть насолодитися приголомшливою Середземноморською кухнею, а перш за все, скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Вам навіть не потрібно думати над тим, де найсмачніша піца у Вінниці, без сумніву у нас, в «Pinocchio»! Також ми пропонуємо вам справжню італійську пасту, лазанью, карбонару, панцеротті, свіжі мариновані морепродукти, оливки, салати і ще безліч смакоти, спробувавши яку, ви захочете приходити в «Pinocchio» знову і знову.
Практично всі продукти, які ми використовуємо, - це продукти з Італії.

Приходьте до нас поснідати, пообідати, повечеряти, провести чудово час з коханими, з дітьми, з рідними, з колегами.

Ми будемо раді вам!

Так, це ті самі “Коти” зі своєю 100% Арабікою свіжого українського обсмаження. Але тепер для всіх мешканців мікрорайону Вишенька в ТРЦ МЕГАМОЛЛ!

Мальовничий ресторан «Слов’янський Двір» – тут ви зможете відволіктися від метушні і відпочити на природі, не покидаючи меж міста.

Люди Fusion Place – красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Danesi cafe – висока культура приготування кави

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» можна скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Меню для справжніх гурманів і поціновувачів тонкої і яскравої східної кухні.