RuUa

Новости партнеров: БФ «Сердце к сердцу»

Починаючи з 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція по збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з різними вадами.
Мета Фонду – порятунок життя і здоров’я дітей; повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, усестороннього контролю і публічного звітування.

Місто Київ та Київська область щорічно беруть активну участь у проведенні зазначеної акції. Протягом 2006-2016 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 1 497 364,75 грн. На ці кошти було придбано та передано у безкоштовне користування Київським медичним закладам та лікарням нове медичне обладнання, перелік якого можна переглянути на сайті sercedoserca.com.ua.

Під час акції, яка тривала з 4 по 24 квітня 2016 року волонтерам вдалося зібрати 148 218,95 гривень, за ці кошти для київського Центру дитячої кардіології та кардіохірургії  придбали Перфузор Компакт, шприцевий інфузійний насос– 4 шт., Пульсоксиметр/монітор СХ100 з акумулятором і зарядним пристроєм (неонат. компл) – 1шт., додатковий дитячий датчик SPO2 до пульсоксиметра – 1шт., Шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів – 119 шт, що дозволить вводити медикаментозні препарати і розчини з виключно високою точністю.

Цього року фонд організовує ХII Всеукраїнську благодійну акцію під назвою «Я хочу бачити життя». Акція триває з 9 березня по 9 квітня в усіх регіонах України. Метою акції є зібрати кошти для дітей з вадами зору. За зібрані кошти буде придбане дороговартісне медичне обладнання для діагностики та лікування хвороб.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі.

Як Ви можете долучитись до збору коштів:
1) стати волонтером, заповнивши реєстраційну форму https://goo.gl/forms/bgdDxwyCWYESUSE12
2) зробити внесок онлайн, вказавши Київську область https://api.fondy.eu/s/Ou7n

А також запрошуємо всіх вже в цю суботу 8 квітня в парк Шевченка з 10:00. Буде багато розваг, спортивний забіг, майстер-класи, ярмарок, флешмоб та багато іншого.

З повагою,
регіональний прдставник ВБФ "Серце до серця" в Києві та Київсьскій області Дарина Сидорова: 0931979273, 0992397489

  • Новости

26 мая в ТРЦ Мегамолл пройдет открытый чемпионат области по спортивным танцам «Vinnitsa Open Championship 2018».

2 июня приглашаем винничан на невероятный праздник — ФЕСТИВАЛЬ СЕМЬИ!

9 и 10 июня на Роликовой Арене состоится МЕЖДУНАРОДНАЯ ВЫСТАВКА КОШЕК !!!
Крупнейшая в городе площадка принимает наибольшее количество пушистого счастья.

Роллеры! Уже 11 мая в 14:00 в пятницу, «Роликовая арена» начинает новый сезон! По случаю открытия дарим скидку — 50% на катание!

Предлагаем вашему вниманию новинки в магазинах ТРЦ Мегамолл.
55000 кв м шопинга и развлечений, 200 магазинов, эксклюзивные товары — все это для вас!

ТРЦ Мегамолл поддержал проект «Винница спортивная» — совместно со спорткомитетом Винницкого городского совета.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на май 2018 года. Будьте в курсе всех событий, акций, развлечений, которые состоятся в Центре выгодных покупок — Мегамолле!

День матери — это международный праздник, который празднуют 13 мая на честь матерей — как тех, которые уже стали ими, так и тех, кто только готовится к материнству.

Бренд VINZER собрал вокруг себя торговые марки, которым он доверяет, и создал мультибрендовый магазин товаров для дома.

Сфера Beauty ежегодно развивается невероятно быстро и стремительно. Каждый сезон индустрия красоты представляет новейшие процедуры, препараты, методики.

Совсем скоро, уже в это воскресенье открывается 32 фирменный магазин Designed for Fitness!

Уважаемые посетители ТРЦ Мегамолл! Предлагаем вашему вниманию каталог с предложениями магазинов, которые расположены на 2-м ярусе нашего торгово-развлекательного центра.