RuUa

Офіційні правила розіграшу Apple iPad Air 10.5» Wi-Fi 2019 від ТРЦ Мегамолл

1.Організатори акції:

Організатором Акції (далі – Організатор) є товариство з обмеженою відповідальністю «Трейдленд», що розташовано за адресою: 01033 пров. Жуковського, 12, м. Київ.

Учасник Акції – особа, яка зареєструвалася у адміністратора Інформаційної служби ТРЦ «Мегамолл» (адреса: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17Е). Учасник акції повинен бути повнолітнім та здійснити покупку на суму від 300 грн. в будь-якому магазині ТРЦ Мегамолл в період з 23 вересня по 19 жовтня 2019 року. Для реєстрації не потрібно  мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення).

2.Строки і місце проведення Акції:

2.1. Акція  проводиться о 20.00 «19» жовтня 2019 р.

2.2. Реєстрація Учасників Акції проводиться в період  з 23.09 по 18.10 з 10.00 до 21.00 та 19.10 з 10.00 до 20.00.   на інформаційній службі ТРЦ «Мегамолл», що знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл.

2.3. Розіграш Призу проводиться о 20:00  «19» жовтня 2019 р., на сцені ТРЦ Мегамолл.

  1. Право на участь в Акції:

3.1. Допускаються до участі в Акції повнолітні дієздатні фізичні особи, громадяни України, які заповнили Анкету учасника Акції, (далі – «Учасник Акції» або «Учасники Акції»). Одна особа підлягає реєстрації стільки раз, скільки вона надасть чеків  на покупку в магазинах ТРЦ Мегамолл на суму від 300 грн. в період з 23 вересня по 19 жовтня 2019 року – але не більше 3 (трьох) чеків за одну процедуру реєстрації і не більше 5 (пяти) чеків за весь період акції. Одна особа може виграти тільки один приз серед зазначених призів. Реєстрацію здійснює адміністратор Інформаційної служби.

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора та Замовника, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції. Адміністратор має право відмовити в реєстрації.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (власники брендів й обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.

  1. Приз Акції, визначення переможця, отримання призу:

4.1. Призами Акції є: Apple iPad Air 10.5» Wi-Fi  2019 – 3 (три шт.)

4.2. Визначення переможця по Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед анкет учасників, що беруть участь в Акції.

4.3. Для отримання призу необхідно бути присутнім особисто на розіграші та мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення або закордонний паспорт).

  • Новости

Магазин «Сильпо» в ТРЦ «Мегамолл» работает, однако несколько изменил свой стандартный график роботи

Встречайте крутые новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Глаза разбегаются, хочется сразу удивлять и дарить именно те подарки малышам

Безграничное пространство и захватывающие путешествия — это то, что вдохновило дизайнеров
Estro на создание новой весенне-летней коллекции обуви и аксессуаров.
DANCE PARTY — Начало 20:00

Фронт-мен группы — Валентин Столярчук, участник многих украинских вокальных проектов в Тоом числе Х — фактор.

Танцевальная романтика, современные хиты зарубежной и отечественной эстрады

Huawei сделает твой уикенд — яркая презентация нового смартфона Huawei сделает твой уикенд — яркая презентация нового смартфона Nova 5t и топовых гаджетов.

РОЗЫГРЫШ парного комплекта фирменной спортивной одежды «Tommy Hilfiger» для влюбленных от Intersport.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на февраль 2020 года.

33 талантливых мастера рукоделия Виннице предложат вам свои рукодельные шедевры, чтобы вы могли порадовать своих любимых эксклюзивными подарками.

А ты знаешь, что подарить любимой на дань Валентина ???
❤️❤️❤️Дари эмоции❤️❤️❤️

С заботой об окружающей среде и клиентах: на паркинге ТРЦ Мегамолл к услугам посетителей установлена ​​современная зарядная станция ​​для электрокаров от компании AutoEnterprise.