RuUa

Офіційні правила розіграшу Apple iPad Air 10.5» Wi-Fi 2019 від ТРЦ Мегамолл

1.Організатори акції:

Організатором Акції (далі – Організатор) є товариство з обмеженою відповідальністю «Трейдленд», що розташовано за адресою: 01033 пров. Жуковського, 12, м. Київ.

Учасник Акції – особа, яка зареєструвалася у адміністратора Інформаційної служби ТРЦ «Мегамолл» (адреса: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17Е). Учасник акції повинен бути повнолітнім та здійснити покупку на суму від 300 грн. в будь-якому магазині ТРЦ Мегамолл в період з 23 вересня по 19 жовтня 2019 року. Для реєстрації не потрібно  мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення).

2.Строки і місце проведення Акції:

2.1. Акція  проводиться о 20.00 «19» жовтня 2019 р.

2.2. Реєстрація Учасників Акції проводиться в період  з 23.09 по 18.10 з 10.00 до 21.00 та 19.10 з 10.00 до 20.00.   на інформаційній службі ТРЦ «Мегамолл», що знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл.

2.3. Розіграш Призу проводиться о 20:00  «19» жовтня 2019 р., на сцені ТРЦ Мегамолл.

  1. Право на участь в Акції:

3.1. Допускаються до участі в Акції повнолітні дієздатні фізичні особи, громадяни України, які заповнили Анкету учасника Акції, (далі – «Учасник Акції» або «Учасники Акції»). Одна особа підлягає реєстрації стільки раз, скільки вона надасть чеків  на покупку в магазинах ТРЦ Мегамолл на суму від 300 грн. в період з 23 вересня по 19 жовтня 2019 року – але не більше 3 (трьох) чеків за одну процедуру реєстрації і не більше 5 (пяти) чеків за весь період акції. Одна особа може виграти тільки один приз серед зазначених призів. Реєстрацію здійснює адміністратор Інформаційної служби.

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора та Замовника, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції. Адміністратор має право відмовити в реєстрації.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (власники брендів й обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.

  1. Приз Акції, визначення переможця, отримання призу:

4.1. Призами Акції є: Apple iPad Air 10.5» Wi-Fi  2019 – 3 (три шт.)

4.2. Визначення переможця по Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед анкет учасників, що беруть участь в Акції.

4.3. Для отримання призу необхідно бути присутнім особисто на розіграші та мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення або закордонний паспорт).

  • Новости

29-30 ноября МЕГАСКИДКИ до 80%

Концерт гурту ДЕБОШ Ведучий ОЛЕГ ВІННИК

Бижутерия. Аксессуары. Украшения. Для детей и взрослых в большом ассортименте.

Открытые командные соревнования по различным стилям танца: уличные, спортивные бальные, эстрадные, народные, современные.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на ноябрь 2019 года.

Уже 8 октября в 10:00 долгожданное открытие Ледовой Арены Мегамолл! По случаю открытия первым 100 посетителям дарим скидку — 50% на катание!

Впервые в Виннице — все супергерои на Дне рождения Мегамолл! Фантастические одиннадцать !!!

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на октябрь 2019 года.

Единственная в городе специализированная галерея товаров для детей «2000 кв.м детства» ждет вас на 2м этаже ТРЦ Мегамолл.

21-22 сентября в ТРЦ Мегамолл на Роликовой арене состоятся всеукраинские соревнования по тхэквондо.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на сентябрь 2019 года.

Новый учебный год снова открываем фестивалем детского оздоровления, развлечений, моды и красоты. Два дня в ТРЦ Мегамолл на Арене пройдет «Розвивайлик Фест».