RuUa

Обращение пресс-службы касательно концерта Потапа и Насти

У звязку з посиленою увагою до концерту, який відбудеться у ТРЦ «Мегамолл» 14 вересня 2016 року, повідомляємо наступне:

ТРЦ «Мегамолл» діє виключно в межах чинного законодавства України, є сумлінними платниками податків, патріотами України та міста Вінниці. «Мегамолл» регулярно підтримує різноманітні соціальні проекти, в т. ч. з допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

Ми з розумінням і повагою ставимось до рішення виконкому міської ради від 25 серпня 2016 року №1962 щодо рекомендації «організаторам концертів не проводити у м. Вінниці концертно-розважальних заходів за участю представників українського та іноземного шоу-бізнесу, які брали участь у концертах, теле- і радіопередачах, інших розважальних заходах на території Російської Федерації, в анексованому Криму й окупованих районах Донецької та Луганської областей під час фактичної російсько-української війни, а також пропагують сепаратизм в Україні».

Стосовно концерту дуету «Потап і Настя», повідомляємо: ТРЦ «Мегамолл» не є організатором даного заходу. 8 липня 2016 року на прохання компанії «ВІННИЦЯ КОНЦЕРТ» було заключено договір оренди для організації та проведення концертної події в приміщенні ТРЦ 14 вересня з 20 по 22 годину.

Додатково інформуємо, що усі кошти, отримані від оренди концертного майданчика 14 вересня, — будуть передані на потреби учасників АТО та їх сімей.

Довідка про компанію:

ТРЦ Мегамолл – найбільший торговельно-розважальний центр Подільського регіону, загальна площа 55 000 кв метрів. Середньомісячна відвідуваність – близько 550 000 чол. Більше 200 магазинів вітчизняних та іноземних брендів. За розмаїттям та насиченістю розвагами Мегамоллу немає рівних у Вінниці. Боулінг, більярд, настільний теніс, каток європейського стандарту – Льодова Арена, Роликова Арена, ігрові атракціони і кінотеатр. Унікальні пропозиції для відпочинку з дітьми та сімейного дозвілля. Багаторазовий лауреат премії «Імена, яким довіряють».

м.Вінниця, вул.600-річчя 17Е, тел.  (0432)50-70-50, (068)-750-70-50, megamoll.com.ua

Телефон прес-служби: (067)430-10-09, Анастасія Персидська

 

14 сентября на «Роликовой Арене Мегамолл» состится концерт Потапа и Насти! Билеты продаются в ТРЦ Мегамолл, центральный вход.

«10 лет. Золотые Киты» — это жирные три точки в нашей творческой истории. Мы долго и много работали, чтобы представить это шоу! — сознаются артисты. — И мы верим, что оно вдохновит каждого, кто станет его зрителем. Ведь музыкальная миссия ПОТАПА и НАСТИ — нести любовь, добро и объединять людей!
Бесплатная доставка билетов в любую точку Винницы : (0432) 57-55-55, (093) 101-00-63 и (098) 101-00-63.

  • Новости

Друзья, поздравляем владельцев брендированных ☘️ЕКОСУМОК☘️

Разыгрываем 25 эко-сумок еженедельно среди чеков от 100 грн. из любого магазина ТРЦ Мегамолл.

Встречайте новую fashion-коллекцию Edem уже в фирменных магазинах JASMINE и в официальном интернет-магазине!

Девушки, хотите обновить весенний гардероб с помощью стилиста Марьяны Сабадаш на 10 000 грн.?!! Заходите на страницу ТРЦ Мегамолл в Фейсбук и участвуйте в конкурсе!

2-3 марта Мегамолл приглашает винничан и гостей города на мег-аспродажу! Магазины ТРЦ предоставляют МЕГАСКИДКИ до 70%!

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на март 2019 года.

В Виннице стало еще больше красоты благодаря новому магазину PANDORA в нашем ТРЦ!

Праздник весны уже совсем близко! Ресторан «Люди Fusion Place» приглашает отпраздновать настоящий женский день вместе с нами!

Приглашаем всех влюбленных с 14 по 17 февраля. Вас ждет множество сюрпризов и развлечений. В эти дни на главной сцене будет установлена ​​самая романтичная фотозона.

Весенняя колекция бренда JASMINE будоражит воображение своими стильными новинками.

Предлагаем Вашему вниманию Афишу ТРЦ Мегамолл на февраль 2019 года.

Со 2 декабря, впервые в Виннице, в Мегамолле — открытые командные соревнования по различным стилям танца: уличные, спортивные бальные, эстрадные, народные, восточные и современные.