RuUa

Запрошуємо до нового магазину жіночого одягу та аксесуарів SASSOFONO

У ТРЦ Мегамолл відкрився магазин ТМ SASSOFONO. Магазин розташований на першому поверсі торговельно-розважального центру. Історія торгової марки Sassofono почалася в 2001 році c невеликого магазину ексклюзивного жіночого одягу. Сьогодні бренд представлений в 12 країнах світу і популярний не лише в рідній Туреччині, але і далеко за її межами. Новий магазин Sassofono в ТРЦ Мегамолл пропонує відвідувачам широкий вибір високоякісного одягу, взуття, аксесуарів.
Store-менеджер ТМ Sassofonо Катерина ДРАЧУК відмітила: "Наші клієнтки - це сучасні, самодостатні жінки з бездоганним смаком і високими вимогами до якості. Тому ми суворо дотримуємося стандартів якості у виробництві. Крім того, для нас є надзвичайно важливим візуальне оформлення наших магазинів - дизайн-проект фірмового стилю розроблений в центральному офісі, а для розміщення ми обираємо тільки найпрестижніші ТРЦ з хорошим місцезнаходженням".
Відкриття магазину ТМ SASSOFONO є черговим етапом глобальної реконцепції ТРЦ Мегамолл - центру вигідних покупок для вінничан.

  • Новини

INTERTOP відкрився в Мегамоллі у новому форматі!

Запрошуємо на шопінг у новому форматі.

Сфера Beauty щороку розвивається шаленими темпами. Кожен сезон індустрія краси презентує новітні процедури, препарати, методики. Минули часи, коли до якісних Beauty послуг мали доступ лише клієнти класу VIP.

Пропонуємо Вашій увазі Афішу ТРЦ Мегамолл на квітень 2018 року. Будьте в курсі усіх подій, акцій, розваг, які відбудуться в Центрі вигідних покупок, – в Мегамоллі!

14-15 квітня Льодова Арена Мегамолл запрошує всіх шанувальників хокею на щорічний чемпіонат “Кубок вільних Гайдамаків”.

Пропонуємо Вам ознайомитись з режимом роботи ТРЦ Мегамолл у святкові дні.

Друзі, ось і настала довгоочікувана весна, сонечко гріє і температура зростає. Встигніть насолодитися останніми днями на нашій ковзанці і відчуйте ще раз зимову атмосферу і морозну свіжість.

Ласкаво просимо Вас відвідати наше кафе, поринути в атмосферу позитивних емоцій та веселих подій! Розважитися з цікавими аніматорами!

30 березня за ініціативи менеджменту ТРЦ Мегамолл на території ТРЦ Мегамолл відбулося тренувальне навчання з пожежної безпеки.

У зв’язку з трагедією в ТЦ в м.Кемерово, менеджмент ТРЦ Мегамолл повідомляє:
Усі приміщення ТРЦ Мегамолл обладнано сучасною протипожежною сигналізацією та автоматичною спринклерною системою пожежогасіння

День Сміху – це чудова нагода весело розважитись та відпочити. Завітайте 1 квітня до ТРЦ Мегамолл та отримайте велику порцію гарного настрою!

Незабаром  STAFF презентує жіночу колекцію. Слідкуйте за новинами!

За підтримки депутата Вінницької міської ради Андреєв Андрій Андрійович та ТРЦ Мегамолл 21-24 березня відбудеться презентація Всеукраїнського соціального проекту-фотовиставки #ПланетаСонячнихЗайчиків.