RuUa
  • Про нас
  • Акції
ACTORS - лідер в індустрії шкіри та хутра України тепер у Вінниці. Відкриття першого бутіка ACTORS відбулося в 1996 році і вже сьогодні 16 магазинів успішно функціонують в кращих торгових комплексах країни. З 2010 року бренд створює власні ексклюзивні чоловічі і жіночі колекції верхнього одягу. У наших салонах Ви знайдете вироби з норки, шиншили, соболя, каракульча, песця, орілага, шкіри пітона. Моделі представлені як в класичних відтінках, так і в яскравих - ексклюзивних! Лекала наших італійських дизайнерів підкреслюють красу хутра і Вашу індивідуальність. ACTORS працює за принципом бутика 70% асортименту становить ексклюзивний товар.
Стартуємо! Весняні знижки  з ACTORS. Мережа салонів шкіри та хутра  дарує  -25% на нову колекцію, та до  - 60% на зимовий розпродаж.  20 років досвіду, рік гарантії, ексклюзивний дизайн, найбільша мережа салонів шкіри та хутра в Україні.
Великдень в сімейному колі ACTORS . З нагоди свята даруємо знижки: – 25% на першу покупку, -35% на другу та  – 45% на третю. Завітай на сімейний шопінг в мережу салонів шкіри та хутра ACTORS.