RuUa
  • Про нас
  • Акції

В Мегамоллі відкрився оновлений магазин «Антошка» - ексклюзивно в Мегамоллі. Магазин зайняв почесне центральне місце в новій, найбільшій і єдиній в місті галереї товарів для дітей «2000 кв.м Дитинства», яка розташована на другому поверсі ТРЦ.
Оновлений магазин розташувався на площі в 630 кв. м. Він повністю оформлений в люмерском стилі: сучасний касовий модуль, яскраві двері-портал - символ входу в чарівний вимір дитинства і радості.

У магазині представлені наступні категорії товарів: догляд за дитиною, іграшки, меблі та fashion. Одяг італійського бренду BluKids представлена у вигляді окремого корнера в магазині. Невисокі стелажі з іграшками і відкриті зони викладки товару забезпечують зручність і комфорт для дорослих і малят - ваша дитина завжди може сам взяти і протестувати цікаву іграшку!

У «Антошці» з'явилася «Віртуальна полиця» - тут можна отримати товари, замовлені в інтернет-магазині «Антошка». Педіатр-консультант готовий дати вичерпні відповіді на питання майбутніх мам і батьків.
Красивий і яскравий магазин «Антошка» готовий з радістю зустрічати своїх постійних клієнтів і новопридбаних друзів!

Шкільна форма повинна надихати на мрії і навчання!
Зустрічайте в АНТОШКА нове надходження зручних шкільних товарів.
Великий вибір шкільної форми, взуття, спортивних костюмів, рюкзаків і сумок:
Костюм-трійка для хлопчика від 959 грн
Сарафан для дівчинки від 495 грн
Вибирайте за посиланням: bit.ly/antoshkaforschool

У мережі магазинів «Антошка» на обраний асортимент Одягу та Взуття весняно-літньої колекції діють знижки до 70%. Акція діє з 12.06.17 до закінчення акційного асортименту. Перелік акційних товарів в магазинах уточнюйте у продавців-консультантів. Детальніше: http://antoshka.ua/actions/offer/index/id/543018