RuUa
  • Про нас
  • Акції
Бренди, представлені в Домі Посуду, відрізняються високою якістю і винятковою зручністю в користуванні - тим самим забезпечуються високі результати приготування, а також бренди відображають сучасний дизайн, що дозволяє запропонувати ключові категорії посуду для приготування і сервіровки: посуд з нержавіючої сталі і анодованого алюмінію, сковороди і сотейники з антипригарним покриттям, кухонні аксесуари, ножі, керамічний, скляний і пластиковий посуд , фарфор , професійні келихи для напоїв і не тільки. Представлений посуд європейських брендів цілком доступний за ціною, що дозволяє зайняти нішу в середньоціновому і вище сегментах, для людей, які отримують задоволення від використання якісного європейського посуду за розумні гроші.
Стільки світла, стільки кольору! І у мережі магазинів «Дім посуду» для Вас багато всього весняного! У нас великий асортимент тарілок, різноманітні салатники, пательні і каструлі зі знижкою -20%. І не тільки! Акція діє з 20.04.18 по 22.04.18!

Вже відчуваєте подих весни? Мережа магазинів «Дім посуду» допоможе створити весняну атмосферу і дарує Вам знижки до 35% на яскраві акценти для Вашої кухні! Акція діє з 01.04.18 по 30.04.18! Підписуйтесь, щоб дізнаватися про акції першими. Чекаємо зустрічі!