RuUa

KSD AURUM

-50% на весь асортимент
  • Про нас
  • Акції
KSD AURUM - це національна мережа мультибрендових ювелірних магазинів, історія якої почалася більше 15 років тому. Основа філософії бренду – непідробна привабливість ювелірних прикрас, як і краса жінки не має стандартів. Саме тому ми пропонуємо вишуканий асортимент, здатний створити особливий настрій і підкреслити неповторність справжньої жінки. Головною відмінністю KSD AURUM є різноманіття стилів та дизайнів ювелірних прикрас, що досягається через партнерство з різними ювелірними заводами та фабриками України. Зараз мережа налічує більше 40 магазинів по всій Україні і стрімко розвивається, щоб бути ближче до улюблених клієнтів. Особливу увагу KSD AURUM надає персоналу компанії, в рамках якої діє власний навчальний центр для продавців, які досягають рівня професіональних консультантів. KSD Aurum чудово розуміє, що бути жінкою – це робота, а бути красивою жінкою – це тяжкий труд, тому нашими виробами ми не кажемо Вам, що таке справжня краса, але показуємо якою вона взагалі може бути: різноманітність сережок, підвісок, кулонів, каблучок, браслетів, ланцюжків та багато інших прикрас та ювелірних виробів. У моделях використовуються діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, гранати, олександрити, цитрини, топази та інші камені, які, без сумніву поліпшать мінливий настрій прекрасних жінок. Також в мережі магазинів «KSD AURUM» представлені аксесуари для чоловіків - персні, запонки, затискачі і шпильки для краватки, виконані із золота та срібла з дорогоцінними каменями. Компанія «KSD AURUM» - справжнє різномаїття ювелірної краси!

До вашого серця ключик вже підібрали?

У той час, коли у повітря насичене флюїдами любові і світ наповнений атмосферою краси і жіночності ювелірна компанія KSD Aurum запускає акцію «Обери свій ключик до весни».

У період з 01.02.2018 до 31.03.2018 у вас є можливість придбати чарівні підвіси у вигляді ключиків за акційною ціною: срібні за 145 грн і 195 грн, і золотий за 745 грн. Ми впевнені, що наші привабливі кулони стануть ідеальним доповненням наряду або ідеально підійдуть до образу вашої близької людини.

Також у мережі KSD Aurum діють знижки в розмірі 50% на всі ювелірні вироби!

Детальніше про акцію «Обери свій ключик до весни» на офіційному сайті компанії www.aurum.in.ua