RuUa
  • Про нас
  • Про нас

В нашому магазині представлені  торгові марки SAVAGE, LAWINE, FORZA VIVA.

SAVAGE – визнаний експерт у виробництві верхнього одягу: торгівельні марки компанії добре відомі в багатьох  країнах  і мають стабільний попит у покупців. Компанія випускає одяг під  брендами:

SAVAGE — це віддзеркалення світових модних тенденцій в одязі для повсякденного життя, роботи і відпочинку, включає одяг для жінок і чоловіків.

LAWINE — якісний модний верхній одяг за доступною ціною, поєднання витонченості і комфорту.

Верхній одяг від  LAWINE забезпечує максимальний комфорт у будь-яку пору року. Взимку він захищає від найлютішого холоду, влітку дарує прохолоду і свободи рухів, восени і на весні  зручно захищає від дощу і вітру. Одяг від LAWINE відрізняє виняткова практичність, модний дизайн, дотримання новим віянням моди, витонченість ліній і тонкий підбір поєднань кольорів і відтінків.

Компанія «FORZA VIVA» рада запропонувати Вам в мережі наших магазинів LAWINE модний жіночий одяг. Колекції розробляються командою молодих, амбітних італійських дизайнерів. Поєднання вишуканого італійського дизайну і найгостріших трендів є перевагою компанії, яка створює, розміщує і повністю контролює виробництво своїх колекцій, що дозволяє утримувати відмінне співвідношення «ціна-якість».

Магазин розташований на другому ярусі