RuUa

OLA

до 70% на нижню білизну та аксесуари
  • Про нас
  • Про нас

«OLA» - ОДЯГ І БІЛИЗНА З ІТАЛІЇ

Кожна з нас хоче бути красивою і бажаною, відчувати себе королевою в будь-якій ситуації і кожен звичайний день просто радіти життю, відчуваючи чудовий комфорт по всьому тілу! І хто ж подбає про нас, коханих, крім нас самих?

ola_010

Ми пропонуємо Вам відчути задоволення від Справжньої Італійської Нижньої Білизни найвищої якості за дуже хорошими цінами, адже кожна жінка варта лише найкращого!

У нашому магазині Ви зможете придбати нижню білизну таких відомих італійських торгових марок як: Lormar, Leilieve, Si e Lei, Papillon, Oscalito і багатьох інших.

Кожна з представлених в нашому магазині торгових марок є Унікальною. Єдине, що об’єднує їх - це незмінна висока якість, а також  постійне прагнення до комфорту, краси і яскравої індивідуальності, що є характерним для всіх італійців.

ola_011

Наш магазин також є офіційним представником найстарішого італійського бренду Oscalito, який заслужено вважається одним з найбільш шанованих і престижних як в Італії, так і в усьому світі. Робота на фабриці Oscalito проводиться в основному вручну, також присутній індивідуальний контроль якості готової продукції. У своїх виробах Oscalito використовує тільки натуральні волокна, а саме:

  • шерсть австралійського мериноса,
  • найкращий китайський шовк,
  • шотландську бавовняну нитку 3-го скручування (Filo scozia),
  • натуральний кашемір.

ola_012

Завітавши в наш магазин Ви зможете самі переконатися, що всі моделі виготовлені з дуже якісних матеріалів, які прослужать Вам довгий час і не втратять свій розкішний вигляд, адже італійська білизна - це білизна, яке поєднує в собі високу якість і богемний шик.

Так само в нашому магазині Ви зможете підібрати собі моделі як з гарячих трендів, так і класичні моделі, які є необхідними в гардеробі кожної жінки.

Якщо Ви сучасна, впевнена в собі жінка, то рекомендуємо Вам відвідати магазин «OLA»!

ola_013