RuUa

Goldi льонокомбінат

до 70% на міжсезонний товар
  • Про нас
  • Про нас
Одяг торгівельних марок «Рівненський льонокомбінат» і «Goldi» - це 100% вітчизняний продукт, основною складовою якого є високоякісна бавовняна пряжа. Завдяки використанню найсучасніших технологій і високій кваліфікації працівників, які пройшли навчання у провідних європейських і світових виробників, тканини Рівненського льонокомбінату відповідають усім вимогам сучасного споживача: вони екологічно чисті, лагідні до тіла, і водночас витривалі – не кошлатяться, не збігаються і не линяють під час прання. Тож за доступну для будь-якого гаманця ціну споживач отримує модну, якісну і довговічну річ.
У фірмових магазинах Рівненського льонокомбінату відповідно до сезону представлений найширший асортимент одягу для чоловіків, жінок і дітей. Крім того, кожні три дні колекція поповнюється новими моделями, зокрема й із патріотичними принтами, які сьогодні користуються особливим попитом. Завдяки відсутності посередників, у своїх фірмових магазинах Рівненський льонокомбінат реалізує продукцію за гуртовими цінами.
Водночас, кожен фірмовий магазин Рівненського льонокомбінату дотримується високих стандартів обслуговування клієнтів: це зручність розташування, великі площі та вишуканий інтер’єр, який наслідує атмосферу дорогих європейських бутіків. Завдяки цьому кожен наш клієнт, незалежно від своїх статків, отримує усі задоволення вибагливого шопінгу без шкоди для сімейного бюджету.