RuUa
  • Про нас
  • Акції
Широкий асортимент жіночих демісезонних і зимових пальт, напівпальт, курток, плащів з високоякісних тканин модних текстур і кольорів. Стиль справжніх леді і незалежного лідера. А у справжньої леді неодмінно мають бути розкішні пальта!
Для тих, хто завжди на стилі,для кого рух - це життя, а комфорт - найголовніший приорітет - новинка від Season! Бушлат ніжно-молочного кольору, який чудово підкреслить Вашу індивідуальність та незалежність!
Чекаємо Вас тут:
Магазин Season,ТРЦ Мегамолл,перший поверх,праворуч за фонтаном!
Весною хочеться відчувати легкість і комфорт, одягнути своє улюблене плаття і розбавити свій образ яскравими фарбами, яких так не вистачало взимку). Куртка "КЛЕР" в теракотовому та ніжному зеленому кольорі з оригінальним і таким популярним силуетом "оверсайз" стане улюбленою річчю в Вашому гардеробі!
Насолоджуємося весною разом з "Season",що знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл,праворуч за фонтаном!
Це пальто може відмінно підкреслити жіночу фігуру, одночасно притягаючи захоплені чоловічі погляди. Гарне пальто вибрати дуже складно, тим більше, що на його пошуки можна витратити багато дорогоцінного часу. Але ми зробили вже це за тебе, то ж скоріше обирай потрібний розмір у магазині Season,що знаходиться в ТРЦ Мегамолл на напершому поверсі,праворуч за фонтаном.
SEASON: А ми вже готуємось до весни, але якщо чекати вже несила,то ось для  Вас новеньке пальто, щоб  Ваше очікування було приємнішим!
Склад: 100% шерсть
Розміри: 34-40
Ціна: 4750 грн.
До -70% на визначені моделі, 30,40,50% на демісезонне пальто - останній розмір. Нове пальто - нова ти.