RuUa
  • Про нас
  • Акції

«Спортмастер» - спортивний магазин для всієї родини! Все для спорту та активного дозвілля - від найпростіших спорттоварів до технологічного спорядження останнього покоління. Магазин розташований у торговельно-розважальному центрі Мегамолл (м. Вінниця)

«Спортмастер» пропонує своїм клієнтам оптимальний асортимент якісних товарів для спорту та активного відпочинку при оптимальному рівні сервісу. Кредо «Спортмастера» - сприяти оздоровленню населення, популяризуючи цінності здорового способу життя, спорту і активного відпочинку, покращуючи якість життя своїх клієнтів. Спортмастер робить спорт доступним! Дізнайтеся більше про асортимент магазину, акційні пропозиції, дисконтні програми: sportmaster.ua

В період з 16 листопада 2017 року по 18 грудня 2017 року включно в усіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» в Україні проводиться акція «2000 бонусів при покупці будь-якої куртки». В рамках даної Акції в період з 16.11.17 по 04.12.17 включно в усіх магазинах «СПОРТМАСТЕР» та кожен покупець, власник Клубної Картки, який здійснить покупку будь-якої куртки / пальто / напівпальто / вітрівки / пуховика, отримає 2000 додаткових бонусів (далі - «Акційні бонуси») на свою Клубну Картку. Акційні бонуси будуть нараховані на Клубну Картку на наступний день після здійснення покупки і будуть дійсні протягом 14 днів з моменту нарахування. 1 бонус = 1 гривня. Акційні бонуси зараховуються за покупки, сплачені готівкою, банківською карткою або Подарунковою карткою. Порядок використання Акційних бонусів - згідно з умовами даної Акції, Положенням про Клубну Програму «СПОРТМАСТЕР» та Положенням про товар «Краща ціна». Один покупець, власник Клубної Картки, може брати участь в Акції не обмежену кількість разів в будь-якому магазині «СПОРТМАСТЕР» та. Детальна інформація в Куточку покупця.