RuUa

Suemade

25% на весь товар
  • Про нас
  • Акції

Магазин натуральної косметики Suemade. Важко уявити, що одно маленьке підприємство може виробляти стільки всього - у марки є фактично повна лінійка продуктів по догляду за обличчям і тілом. Найцікавіший засіб - міцелярна вода. Найкрасивіше - мило з бутонами троянд або апельсиновими часточками. Найзворушливіше - бальзам для вусів. Для вусів! Це ж надзвичайно мило! Вся косметика Suemade сертифікована. Кожен засіб - колекція виключно рослинних компонентів.
Магазин знаходиться на першому поверсі ТРЦ Мегамолл.

Не знаєте, що подарувати? Подаруйте сюрприз, це завжди приємно і корисно.
#suemade 
За основу ми взяли саме шампанське, в якому міститься безліч корисних речовин, котрі зберігають молодість, повертають шкірі природне сяяння і наповнюють кожну клітину есенцією природної краси. Цілюща суміш увібрала в себе корисні властивості мигдальної кісточки, оливи, кокосу та бабассу, рослинні компоненти інтенсивно зволожують і живлять шкіру.
"Золотий оксамит" від #suemade
Олія по догляду за тілом – ніжна есенція на основі екстрактів мигдальної кісточки, макадамії та білого ігристого вина ідеально підходить для м'якого масажу і делікатного догляду за тілом. Натуральний засіб не забиває пори і ефективно зволожує найсухішу шкіру.
Фантастичний аромат та новорічне сяйво! Поспішай! 

Головний секрет Краси в її натуральності, стабільності та доступності в будь-який момент!
Натуральний косметичний бренд Suemade використовує саме ці правила, збагачуючи їх безумовною якістю у всій продукції!
Засоби по догляду за шкірою, тілом, волоссям, натуральне мило - все містить тільки натуральні компоненти, сертифіковані міністерством охорони здоров'я України та міжнародним сертифікатом ECOCERT.
Кращий подарунок для всієї родини - косметика Suemade з Силою Природного Краси!