RuUa
  • Про нас
  • Про нас
Якщо телефон – то iPhone, так?
Вас вітає перша українська спеціалізована мережа магазинів техніки і аксесуарів Apple – ЯБКО!
Придбати техніку Apple за найкращими цінами, обміняти старий гаджет на новий, відремонтувати його швидко та з гарантією – знаємо, вміємо, практикуємо.
І не лише у Вінниці, а у більш ніж 15 містах: Львів, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Ковель, Мукачево, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Нововолинськ, Червоноград, Чернівці, Житомир, Херсон – які ще потрібні докази того, що ми «яблучна» команда #1 в Україні?
Компанія ЯБКО заснована в 2014 році. Зараз у ній працює більше 250 спеціалістів, а число учасників нашої програми лояльності #ябкодрузі нараховує тисячі чоловік. Постійно вивчати смаки любителів Apple та відкривати нові формати магазинів у кращих торгових центрах для максимального комфорту та якісного сервісу – це саме те, що робить нас особливими.
Поклавши одну руку на серце, а другу – на логотип із «яблучком» скажемо, що кожен наш день – це ще один плюсик до мрії зробити ваші покупки зручними, вигідними та приємними.
Тому окрім самих покупок ви завжди можете скористатися послугами сервісної підтримки техніки Apple в кожному нашому магазині.
Майстри завжди допоможуть з налаштуванням, ремонтом та гарантією будь-якого гаджету, використовуючи виключно оригінальні запчастини від офіційного виробника. А кому лінь ходити магазинами – запрошуємо в наш інтернет-магазин техніки та аксесуарів Apple www.jabko.ua, де можна придбати iPhone, MacBook, iPad, Mac, Apple Watch, не виходячи з дому.
Акції, знижки, розпродажі, офіційна гарантія, безкоштовна доставка – ми вміємо підібрати ключик до кожного серця поціновувача Apple.
Для усіх покупців – і реальних, і віртуальних – ЯБКО має власний контакт-центр для зворотнього зв’язку, що працює 7 днів на тиждень з 10:00 до 20:00. Телефонуй! 0 800 30 777 1
P.S. Мало не забули сказати: радимо приєднатися до нас у соціальних мережах Instagram (jabko.megamoll) та Facebook (Ябко).
Саме там ЯБКО проводить акції, гівевеї, а постійним клієнтам дарує круті знижки!
Чекаємо на тебе у ЯБКО:)