RuUa

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Вперше в Вінниці на ролердромі ТРЦ “Мегамолл” у рамках благодійного вечора відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу з рекордною кількістю учасників з ліцензованими інструкторами Вінниці та інших міст.

У понеділок ввечері тут зібралися кращі танцювальні колективи! Своїми запальними танцями, яскравим вбранням та неперевершеними виступами вони підняли настрій усім присутнім.

А після усіх виступів охочим запропонували фітнес програму у латиноамериканському стилі, яка поєднує модну зарубіжну музику та запальні рухи, створює зовсім захоплюючу фітнес-вечірку!

 26 жовтня!!!Подивились! Потанцювали! Зарядились позитивом!

 А всі зібрані кошти були передані Асоціації захисту та допомоги інвалідам – “Відкриті серця”.

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів