RuUa

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

18 вересня на Фонтанній площі ТРЦ Мегамолл відбувся благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам” .

Серед ексклюзивних лотів були представлені унікальні вироби обдарованих дітей, студій дизайну та творчих майстерень. До проекту також долучились відомі вінницькі дизайнери Світлана Теренчук та Наталя Горбонос, школа чемних дівчат Princess, школа становлення чоловіків Анкор, студія танців Алімана та агенція свят « 5 Зірок».  Гарний настрій для дітей та батьків забезпечили веселі аніматори, шоу мильних бульбашок, аквагрим та учасники концертної програми із танцювальними та вокальними номерами. Гостем заходу стала популярна телеведуча, мати п’ятьох дітей, талановита актриса Сніжана Єгорова. Саме у Вінниці було презентовано її першу книгу про дітей та їх виховання.
Усі зібрані кошти цього вечора ( а це 6000 гривень ) направились на придбання КАРДІОМОНІТОРА та ЛАМПИ ФОТОТЕРАПІЇ, що були передані в Хмільницьку Центральну районну лікарню.

podyaka

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів