RuUa

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

6 листопада 2014 року у Вінниці пройшла традиційна міська спартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами. ЇЇ організували комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та ТРЦ “Мегамолл”. Учасниками спартакіади стали вихованці центрів “Гармонія”, “Промінь” та члени ообласного осередку Союзу організацій інвалідів України. Разом близько 60 учасників. Спортсмени змагалися у 6-ти видах спорту: баскетболі, настільному хокеї , боулінгу, настільному тенісі, більярді, стрільбі. Визначалися переможці та призери серед жінок та чоловіків. Вони отримали грамоти, медалі та Кубки спорткомітету.

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів