RuUa

Мегамолл підтримує соціальний проект «Твої мрії»

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей. У проекті вже взяли участь чотири вінницьких школи. ТРЦ Мегамолл підтримує соціальну ініціативу організаторів, надаючи можливість дітям з малозабезпечених сімей безкоштовний ігровий час в РК Амагама-Мегамолл.

27 серпня в Вінницю приїхали школярі з Іллінецького району. Після захоплюючої екскурсії по місту та відвідування ряду визначних пам’яток, маленькі гості прибули в РК Амагама-Мегамолл. Діти змагалися в грі в боулінг і покаталися на мотоциклах, автомобілях і танках, граючи на атоматах. Щасливі посмішки дітей і теплі слова подяки стали головною нагородою організаторам і партнерам проекту.

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів