RuUa

Правила участі у розіграші

Офіційні правила розіграшу Холодильнику INDESIT

1.Організатори акції:

Організатором Акції (далі – Організатор) є товариство з обмеженою відповідальністю «Трейдленд», що розташовано за адресою: 01033 пров. Жуковського, 12, м. Київ.

Учасник Акції – особа, яка зареєструвалася у адміністратора Інформаційної служби ТРЦ «Мегамолл» (адреса: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17). Учасник акції повинен бути повнолітнім. Одна особа має право лише на одну реєстрацію. Для реєстрації необхідно мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення).

2.Строки і місце проведення Акції:

2.1. Акція  проводиться в період з 18.00 години по 19.00 годину «26» листопада 2016 р.

2.2. Реєстрація Учасників Акції проводиться в період з 10:00 години до 17.30 години «26» листопада 2016 р. на інформаційній стійці ТРЦ «Мегамолл», що знаходиться на першому поверсі торгового центру.

2.3. Розіграш Призу проводиться о 18:00 годині «26» листопада 2016 р., на сцені ТРЦ Мегамолл.

  1. Право на участь в Акції:

3.1. Допускаються до участі в Акції повнолітні дієздатні фізичні особи, громадяни України, які заповнили Анкету учасника Акції, (далі – «Учасник Акції» або «Учасники Акції»). Одна особа підлягає реєстрації тільки один раз. Для реєстрації необхідно здійснити покупку в магазинах ТРЦ Мегамолл на суму від 500 грн. та показати чек черговому адміністратору Інформаційної служби, який здійснює реєстрацію.

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора та Замовника, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції;

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (власники брендів й обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.

  1. Приз Акції, визначення переможця, отримання призу:

4.1. Призом Акції є холодильник INDESIT LI 9 S1 Q W.

4.2. Визначення переможця по Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед анкет учасників, що приймають участь в Акції.

4.3. Для отримання призу необхідно бути присутнім особисто на розіграші та мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення).

 

  • Социальные проекты

24 марта с 11.00 до 14.00 ОО «Винница ДАУН СИНДРОМ» провела ежегодный благотворительный боулинг-турнир: «Солнечный Кубок Подолья 2018», приуроченный ко Дню защиты людей с синдромом Дауна.

24 октября 2017 в Виннице в шестой раз прошла спартакиада среди людей с инвалидностью «Здоровый духом». Организаторы — комитет по физической культуре и спорту винницкого городского совета, общественная организация «Гармония», ТРЦ «Мегамолл» при поддержке депутата Винницкого городского совета Андрея Андреева.

25 марта при поддержке депутата Винницкого городского совета и руководителя ТРЦ Мегамолл Андрея АНДРЕЕВА в РК Люди Fusion Place состоялся благотворительный турнир по боулингу «Солнечный кубок Подолья», целью которого была поддержка семей, у которых есть дети с особенными потребностями.

Организаторами мероприятия выступили комитет по физической культуре и спорту Винницкого городского совета и депутат Винницкого городского совета Андрей Андреев.

26 октября в 2016 г. в Виннице в пятый раз прошла спартакиада среди винничан с ограниченными физическими возможностями «Здоровый духом»!

Социальный проект «Твои мечты» направлен на организацию качественного досуга для детей из малообеспеченных семей.

Благотворительный аукцион «Помогите младенцам»

Спартакиада «Здоровый духом»

26 октября в ТРЦ «МЕГАМОЛЛ» состоялось массовое занятие по Зумба-фитнесу!

Спартакиада «Здоровый духом»! среди спортсменов с особенными потребностями

Международный день инвалидов