RuUa

У Мегамоллі відбулася акція до Дня Св. Миколая для дітей, батьки яких загинули або були поранені в зоні проведення АТО

12 грудня у ТРЦ «Мегамолл» відбулася благодійна акція для дітей воїнів, які загинули або були поранені на сході України в зоні проведення АТО.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв. Під час акції в розважальному комплексі в ТРЦ "Мегамолл", діти разом з мамами взяли участь у веселих та розважальних конкурсах, пограли в боулінг, почастувалися смаколиками. По завершенні заходу дітям були вручені солодкі новорічні подарунки.

  • Социальные проекты

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів