RuUa

Відбулась 5-та міська спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями в ТРЦ “Мегамолл”

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі  і спорту Вінницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «Мегамолл». Упродовж кількох годин спортсмени змагалися у таких видах спорту: боулінг, більярд, настільний теніс, настільний хокей, баскетбол.

Кожен учасник за бажанням випробовував свої сили  у всіх видах спорту. Результати оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли тренери-викладачі та інструктори-методисти міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У кожному виді змагань визначалися переможці і призери. Нагородну продукцію забезпечив комітет по фізичній культурі і спорту – кубки, медалі, грамоти, футболки.

«Мета заходу – не стільки визначити переможців, як дати можливість юнакам та дівчатам з інвалідністю долучитися до спорту та здорового способу життя. Можливо, після участі у спартакіаді  хтось із них знайде себе в тому чи іншому виді спорту», – зазначив голова комітету Сергій Краєвський.

«Ми вдячні громадській організації «Гармонія», центру “Промінь” та обласному осередку Союзу організацій інвалідів України за активну участь у спортивному житті міста, адже протягом року ми вже традиційно проводимо 2 спартакіади та чемпіонати міста. Хочу подякувати  колективу ТРЦ «Мегамолл» за активну громадянську позицію та розуміння важливості пропаганди здорового способу життя серед вінничан», – повідомив Сергій Краєвський.

Переможцями спартакіади стали: Кирилюк Артур, Юденко Сергій, Пастухова Наталя, Мазур Вадим.

  • Социальные проекты

В торговельно-розважальному центрі «Мегамолл» розгорнули «острівець», де готують кавові напої  та чай баристи з інвалідністю.

24 березня з 11.00 до 14.00 год ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: “Сонячний Кубок Поділля 2018”, приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна.

24 жовтня 2017 р. у Вінниці вшосте пройшла спартакіада серед людей з інвалідністю «Здоровий духом!». Організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Віннницької міської ради, громадська організація «Гармонія», ТРЦ «МегаМолл» за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва.

25 березня за підтримки депутата Вінницької міської ради та керівника ТРЦ Мегамолл Андрія АНДРЕЄВА в РК Люди Люди Fusion Place відбувся благодійний турнір з боулінгу «Сонячний кубок Поділля», метою якого була підтримка родин, в яких є діти з особливими потребами.

Організаторами заходу виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв.

26 жовтня 2016 р. у Вінниці вп’яте  пройшла спартакіада серед вінничан з обмеженими фізичними можливостями «Здоровий духом!». 

Соціальний проект “Твої мрії” спрямований на організацію якісного дозвілля для дітей з малозабезпечених сімей.

Благодійний аукціон “Допоможіть немовлятам”

Спартакіада “Здоровий духом”

26 жовтня у ТРЦ “МЕГАМОЛЛ” відбулося масове заняття з Зумба-фітнесу!

Cпартакіада “Здоровий духом!” серед спортсменів з особливими потребами

Міжнародний день інвалідів