Інформаційна служба (0432) 50-70-50 info@megamoll.com.ua
Розсилка
Опитування
З якою метою Ви відвідуєте ТРЦ Мегамолл?

Ляльковий театр

ляльковий театр вінницяВсі діти люблять ляльок!  Вони переконані, що ЛЯЛЬКИ живі і з ними дійсно трапляються усі ті неймовірні події, які відбуваються на сцені. Можливо, саме тому малюки з таким захватом сприймають ляльковий театр.

Наші вистави мають оригінальні сценарії і базуються на сюжетах народних КАЗОК, які так добре знають і дуже люблять усі діти. Активні ігри чергуються з відпочинком. Після того, як діти побігали та пострибали, вони сідають в зал "для "глядачів і перед ними відкривається ляльковий театр. Герої казок - колобок, бабка, дідусь, лісові жителі, з'являються над ширмою і розповідають свої історії.

Дитячі лялькові спектаклі розвивають у малюка уяву, виховують любов до прекрасного.

Наш ляльковий театр це:

-відмінний музичний супровід;

-гарні ляльки-герої;

-динамичний і захоплюючий сюжет;

-яскраві декорації;

-досвічені ляльководи в образах улюблених мультяшних героїв;

-інтерактивна програма з елементами ігор, конкурсів, вікторин.

Запрошуємо Вас щосуботи о 12.00 та щонеділі о 17.00 (біля магазину "Бембі").

Новини та акції

6 років МЕГАМОЛЛУ - 6 планшетів!
Оголошуємо неймовірну акцію до дня народження ТРЦ Мегамолл! Кожен вінничанин чи гість нашого міста, який 11 жовтня відвідає улюблене місце покупок та дозвілля, стає учасником розіграшу шести планшетів!
11.10.2014
Ляльковий театр відкриває новий сезон!
Чекаємо своїх маленьких глядачів з 6 вересня щосуботи о 12.00 і щонеділі о 17.00 біля магазину "Бембі". Новий репертуар, нова інтерактивна програма, нові враження!
11.09.2014
Кавові вечори Danesi blues
Кожну п'ятницю з 18.30 до 20.00 в кав'ярні Danesi для вас звучить чарівний вокал Анастасії Коберськой - композиції в стилі блюз, джаз і кавер-версії світових хітів.
11.09.2014