RuUa

Ігрове кафе “Мегамоша”

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків. В центрі кафе встановлений справжній спортивно-ігровий комплекс, батут і настільний футбол. Доки діти з радісними криками катаються на гірці, батьки можуть присісти і спокійно випити чашечку кави.

Окремої уваги заслуговує меню ігрового кафе: збалансоване і раціональне дитяче харчування. Супчики, салатики, молочні каші і парові котлетки – невеличкі порції і, відповідно, приємні ціни. Для тих, хто не настільки прискіпливо ставиться до харчування ми пропонуємо смачнющу піцу та дитячі бутерброди. Всі страви у «Мегамоші» подаються на спеціальному дитячому посуді і мають яскраву презентацію.

В ігровому кафе є VIP-зал на 20 маленьких персон для проведення дитячих днів народження і дитячих свят. Приймаємо замовлення на організацію свята для дитини і неймовірно гарний і смачний торт. Якщо незабаром  у Вашої дитини день народження, телефонуйте (0432) 50-88-55.

Всім нам подобається ходити в гості. Особливо, коли тебе там чекають і люблять. Саме це надихнуло нас на створення кафе «Гості».  Тут вас завжди гостинно зустрінуть та смачно нагодують. Наші принципи – це смачна, зрозуміла їжа за доступними цінами, швидко подана вам на стіл.

Чорна Кішка - Білий Кіт" - це мережа кав'ярень "третьої хвилі", яка працює виключно на 100% Арабиці  свіжого українського обсмаження, пропонує як традиційні напої на основі еспресо (лате, капучино, раф-кава, флет вайт та ін.) так і каву альтернативного (без кавомашини) заварювання (Пуровери Харіо, Кемекс, Каліта, Сифон, Джезва, Аеропрес).

Люди Fusion Place - красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика - це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.