RuUa

«Діти Вінниччини кажуть насильству: «Ні!»

26 грудня 2018 року о 17.00 у ТРЦ «Мегамолл» відбудеться обласна акція «Діти Вінниччини кажуть насильству: «Ні!», яка проходитиме в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Захід організовує та проводить Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України.

У заході візьмуть участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Вінниччини Людмила Кузнєцова та старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Нацполіції України Заріна Маєвська.

Серед запрошених учасників – чемпіон світу з професійного боксу Володимир Боровський, а також вихованці дошкільного навчального закладу № 39 «Теремок» (м. Вінниця), загальноосвітньої школи № 5 (м. Жмеринка).

Відвідувачі заходу зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо захисту від домашнього насильства. Наймолодших відвідувачів заходу чекають цікаві майстер-класи із виготовлення імбирного печива, вікторини із отриманням подарунків.

Чекаємо на вас!

  • Новини
Пропонуємо Вам ознайомитися з режимом роботи ТРЦ Мегамолл в святкові дні.
Бронюйте столик у Люди Fusion Place і будьте впевнені у вашому святі на найвищому рівні ⭐️.
Шалені знижки до -80% та вигідні пропозиції у всіх магазинах ТРЦ! Слідкуйте за всією інформацією у наших соц. мережах :boom: «Мегамолл» - покупки для всієї родини.
FAMO - це бренд стильного одягу та аксесуарів, який успішно працює по всій Україні.
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Не відкладай своє літо - приходь і обирай новеньку модель купальника!
Раді повідомити, що відповідно до рішення Уряду про послаблення карантину та постанови Міської ради ТРЦ «Мегамолл» відновлює свою роботу!
Зустрічайте крутезні новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Очі розбігаються, хочеться одразу дивувати та дарувати саме ті подарунки малечі.
Безмежний простір та захоплюючі подорожі – це те, що надихнуло дизайнерів Estro на створення
нової весняно-літньої колекції взуття та аксесуарів.
DANCE PARTY - Початок 20:00