RuUa

Офіційні правила Акції від ТРЦ Мегамолл у період з 15 листопада по 30 листопада 2019 року

 1. Організатор і виконавець Акції

1.1. Організатором Акції є товариство з обмеженою відповідальністю «Трейдленд», місцезнаходження: 01033, м. Київ, пров. Жуковського, 12  (далі — Організатор).

1.2. Акція проводиться з метою формування у споживачів інтересу та споживчого попиту до ТРЦ «Мегамолл».

2. Учасники Акції

2.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, та який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правил (надалі – Учасник або Учасники).

2.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

— працівники та представники Організатора Акції та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

— чоловік або дружина осіб, перелічених в першому абзаці п.2.2. цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати);

— особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;

— особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

2.3. Адміністратор має право відмовити в реєстрації в якості Учасника Акції особам, які не мають права брати участь в Акції згідно цих Правил. Якщо під час реєстрації особа приховала обставини, які виключають можливість її участі в акції в якості Учасника, але ці обставини були виявлені Організатором пізніше, у тому числі після визначення такої особи в якості переможця Акції, Організатор має право в односторонньому порядку анулювати реєстрацію такої особи в якості Учасника Акції, виключити її з числа Учасників Акції, а у випадку, якщо за результатами розіграшу вказану особу було визначено в якості переможця Акції – анулювати в цій частині результати розіграшу, що позбавляє відповідну особу права на отримання призу.

3. Місце проведення та період Акції

3.1. Місце проведення Акції: ТРЦ «Мегамолл», який знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17Е.

3.2. Акція проводиться у період з 10:00 год. 15 листопада по 15:30 год. 30 листопада 2019 року включно. Розіграш призів та визначення переможців в рамках Акції відбудеться о 16:00 год. 30 листопада 2019 року на сцені ТРЦ «Мегамолл».

3.3. Термін проведення Акції та місце її проведення може бути змінено Організатором у зв’язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені Організатором.

4. Призовий фонд Акції

4.1. Призовий фонд Акції формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, в тому числі технічні характеристики призів визначаються Організатором та можуть бути змінені ним в односторонньому порядку.

4.2. Призовий фонд складають:

— Гіроскутер Xiaomi Ninebot Mini black в кількості 1 (одна одиниця)

— Електровелосипед ROVER Cross 2 Yellow в кількості 1 (одна одиниця)

— ROVER Ampere 05 Black в кількості 1 (одна одиниця)

4.3. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.4.2. кількість.

4.4. Відповідальність Організатора щодо видачі призів обмежена виключно вищезгаданою кількістю призів.

4.5. Зовнішній вигляд Призів (розмір, колір), зазначених на рекламних матеріалах, які будуть поширюватись протягом Акційного Періоду, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Призів.

4.6. Заміна призів Розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.

4.7. Організатор Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальну кількість призового Фонду Акції, або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами.

5. Порядок участі в Акції, реєстрація Учасників та проведення Акції

5.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

5.1.1. Здійснити покупку на суму від 300 грн. одним чеком в будь-якому магазині ТРЦ «Мегамолл», окрім супермаркету «Сільпо», в період з 10:00 год. 15 листопада по 15:30 год. 30 листопада 2019 року.

5.1.2. У період з 10:00 год. 15 листопада по 15:30 год. 30 листопада 2019 року зареєструватися в якості учасника Акції на інформаційній службі ТРЦ «Мегамолл», що знаходиться на першому поверсі ТРЦ «Мегамолл», пред’явивши адміністратору паперовий чек на підтвердження здійснення покупки згідно п. 5.1.2. цих Правил та  документ, що посвідчує особу.

5.1.3. Бути особисто присутнім в момент розіграшу призів.

5.2. Визначення переможців Акції здійснюється за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед анкет учасників, що беруть участь в Акції.

5.3. Учасник Акції зобов’язаний зберігати відривний реєстраційний талон з номером учасника Акції, оригінал чеку до кінця проведення розіграшу, мати їх при собі в момент розіграшу та надати їх при отриманні призу у випадку визначення його переможцем Акції.

5.4. Ідентифікація переможця Акції здійснюється Організатором за допомогою відривного реєстраційного талону з номером учасника Акції, оригіналу чеку на покупку згідно п. 5.1.1. цих Правил та документу, що посвідчує особу Учасника (паспорт /водійські права /пенсійне посвідчення або закордонний паспорт).

5.5. Дотримання даних Правил контролює комісія в складі співробітників адміністрації ТРЦ «Мегамолл», яка є присутньою під час розіграшу. Комісія має право відмовити у видачі призу учаснику в разі:

  • відсутності або часткової відсутності у нього документів, зазначених в п. 5.4.
  • Учасник акції перебуває у стані з явними ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння
  • інші об’єктивні причини, які Голова комісії оголосить Учасникам розіграшу.

5.6. Результати визначення переможців розіграшу в рамках Акції, що отримають право на отримання призу, є остаточними й оскарженню не підлягають. Організатор Акції гарантує об’єктивність проведення  визначення переможців.

6. Права та обов’язки Учасника Акції

6.1. Права Учасника Акції.

6.1.1. Ознайомитись з офіційними правилами Акції.

6.1.2. Взяти участь в Акції в порядку, визначеному даними Правилами.

6.1.3. Вчасно отримати інформацію про зміну Правил Акції (якщо вони мають бути).

6.2. Обов’язки Учасника Акції.

6.2.1. Виконувати умови даних Правил Акції.

6.2.2. У випадку визначення Учасника Акції як такого, що має право отримати один із Призів Акції, Учасник зобов’язаний виконати усі необхідні для цього дії, що зазначені в Правилах Акції.

7. Інші умови

7.1. Призи не видаються за умови невиконання Учасником Акції даних Правил Акції.

7.2. Рішення Організатора з усіх питань, що пов‘язані з проведенням Акції, є остаточними та перегляду не підлягають.

7.3. Грошовий еквівалент вартості призів не виплачується.

8. Персональні дані

8.1. Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції, можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, та розміщення реклами в мережі Інтернет без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

8.2. Процедура визначення Учасників Акції, які мають право одержати Приз, не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їхню участь в Акції.

  • Новости
Предлагаем Вам ознакомиться с режимом работы ТРЦ Мегамолл в праздничные дни.
Заказывайте столик в Люди Fusion Place и будьте уверены в вашем празднике на самом высоком уровне ⭐️
Сумасшедшие скидки до -80% и выгодные предложения во всех магазинах ТРЦ! Следите за всей информацией в наших соц. сетях: boom: «Мегамолл» - покупки для всей семьи.
FAMO - это бренд стильной одежды и аксессуаров, который успешно работает по всей Украине.
ARBER и Украинская ассоциация футбола (УАФ) заключили соглашение о сотрудничестве, по которому ARBER создает официальную коллекцию деловой одежды для Национальной сборной Украины по футболу и официальной делегации УАФ.
Не откладывай свое лето - приходи и выбирай новенькую модель купальника!
Рады сообщить, что в соответствии с решением Правительства об ослаблении карантина и постановления Городского совета ТРЦ «Мегамолл» возобновляет свою работу!
Встречайте крутые новинки L.O.L. в Будинок іграшок! Глаза разбегаются, хочется сразу удивлять и дарить именно те подарки малышам
Безграничное пространство и захватывающие путешествия - это то, что вдохновило дизайнеров
Estro на создание новой весенне-летней коллекции обуви и аксессуаров.
DANCE PARTY - Начало 20:00