МЕГАсмачно у Мегамолл! | megamoll

За МЕГАпобаченням у Мегамолл!

Цікаво та корисно тут можна провести як будні, вихідні, так і святкові дні! Зустрічай День Закоханих в джазовій атмосфері у Люди fusion place з музикою, свічками, приглушеним світлом та смачними стравами та напоями. Вхід вільний, початок об 19:00, а столик ви можете забронювати без мінімального замовлення!

Не можна не згадати про побачення у кінотеатрі Сінема Сіті. Саме тут ви можете відпочити в першому та єдиному у Вінниці залі 4DX! Рухомі крісла та спеціальні ефекти створюють доповнену реальність, щоб відчути події фільму, ніби ви головний герой. Останні ряди у кожному залі оснащені спеціальними кріслами-диванчиками, аби ви і ваша друга половинка були ближче під час перегляду. А попкорн, напої, снеки та усі смаколики ви зможете придбати у зручному кіно-маркеті.

Подібно до дитячої радості залишаються відчуття у дорослих хто хоч раз встиг побувати на Льодовій арені.Важливою відмінністю Льодової Арени від інших катків  є справжній дах над головою, а не натяжний купол. Приходь у будь-яку погоду, найкращий лід у місті вже чекає на тебе!