HOBBYLAND | megamoll

HOBBYLAND

RC|HobbylanD – магазин радіокерованих мрій!

Наш магазин працює для Вас з 2014го року!

У нас є великий вибір якісних іграшок, від відомих брендів на радіокеруванні. Наші менеджери – досвідчені спеціалісти, які в змозі продемонструвати роботу будь-якого товару, порекомендувати відповідно до Ваших побажань моделі товару, а при потребі - навчити віртуозно керувати будь-якою моделлю, що є в продажі!

Також ми можем запропонувати для Вас великий асортимент професійних моделей авто, коптерів, човнів та багато іншого.

  •           Професійні авто – це справжні автомобілі в масштабі, в яких необхідно обслуговувати двигун, заправляти амортизатори та замінювати будь-яку деталь! Ці авто можуть перетворитись в витвір Вашого мистецтва! Швидкі перегони, видовищні стрибки, віртуозні розвороти на швидкості до 120 км/год!
  •         Профейсійні квадрокопетри – не просто для розваг! Камера високої якості та деталізації дає змогу робити дивовижні фото та відео, велика кількість кадрів в секунду – дозволить проводити зйомки відео неймовірної чіткості! Функція «слідкувати за мною» дозволить зробити супер відео за Вашою участю: катання на лижах, політ з парашутом чи скалолазання – Ви займаєтесь улюбленим хоббі, а про фото та відеозйомку подбає дрон!
  •        АгроДрони – останнє слово технічного прогресу в агропромисловості! Агродрони – не лише допомагають оглядати величезні території, за лічені хвилини, без додаткових витрат на паливо! Дані дрони допомагають обприскувати Ваші поля, що приводить до зниження витрат пального, насіннєвого матеріалу, добрив, агрохімікатів та зрошувальних вод. 
Це далеко не весь асортимент, що представлений в нашому магазині! Чекаємо на Вас! При купівлі будь-якого товару в нашому магазині – ми надаємо гарантію! Також ми професійно займаємось ремонтом техніки, яка була придбана в нас, на місці!