RuUa
  • Про нас
  • Акції

WINETIME — національна мережа гастромаркетів, заснована в 2010 році. На сьогодні ми відкриті в 14 регіонах України на сумарній площі понад 5000 м².

Основа асортименту WINETIME — власний імпорт алкоголю та продуктів із десятків країн Старого та Нового Світу, а також виняткова продукція від деяких невеликих українських виробників. Разом — понад 8 000 найменувань алкоголю і гастрономії!

Приходьте до нас протягом дня, і ми із задоволенням допоможемо вам відшукати щось особливе, поповнити винну колекцію, влаштувати свято чи підібрати подарунок.

Приходьте у WINETIME, ми підготували набори, які нікого не залишать байдужими. Якщо вам потрібно щось особливе, ми зберемо набір на замовлення. Окрім алкоголю у нас є солодощі, кава, чай, сири, веганська продукція, кухонне приладдя від Joseph Joseph, KitchenAid та Ototo, різноманітні аксесуари та бокали, м'які іграшки, книги та багато іншого.
А ще у нас діє знижка до -30% на обраний асортимент алкоголю, гастрономії та аксесуарів (заходьте у розділ "Акції").
Поспішайте у WINETIME
👣 600-річчя, 17 (ТРЦ "Мегамолл" перший поверх)
📲 +38 050 468 38 57
Ми от одягнули ковбасу в пачку. ☺ І не просто так: впевнені, що якби ковбаса фует танцювала у балеті, то точно була би примою — вона у будь-якій ситуації залишається витонченою, граційною і завжди виконує головну роль. 💃 Легка пліснява тільки додає тендітності, шарму та благородної блідості. Фует - найпопулярніша закуска в Іспанії. Дуже ароматна та смачна, виготовлена за традиційним рецептом, вона стане вишуканою закускою до Ваших улюблених страв. Запрошуємо і вас оцінити фуете до WINETIME. 😉