RuUa

Кофелактика

Кофелактика - це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу. Тут можна отримати найширший спектр кавових послуг : від авторського кавового коктейля до купівлі кавового устаткування. Широкий вибір кавових напоїв задовольнить будь-якого клента. У основі напоїв використовується кава швейцарскиой обжарювальної компанії Blasercafe. Це і улюблені багатьма суміші "Cote d'azur" і "Lilla & Rose", і ексклюзивно обсмажені для Coffeelaktika моносорти speciallity арабики : "Indonesia Mandheling", "India Monsooned Malabar", "Peru Chancamayo" і "Guatemala finca la Felicidad"! Якщо Вам протипоказаний кофеїн - будь-який напій можна замовити на основі кави без кофеїну Blasercafe "Sera".

Дитяче меню - придумано для наших найменших клієнтів. Усі напої готуються на основі молока, сиропів, топпингов і шоколаду і абсолютно не містять кофеїну. Справжня радість для діток! Втім, ці напої здатні порадувати і дорослих!

У кавовій студії можна придбати усе необхідне для особистого "Куточка Бариста" : устаткування, каву, кавові аксесуари, сиропи, чай і багато що інше від кращих світових виробників.

Мальовничий ресторан «Слов’янський Двір» – тут ви зможете відволіктися від метушні і відпочити на природі, не покидаючи меж міста.

Люди Fusion Place – красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Danesi cafe – висока культура приготування кави

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.

Справжні поціновувачі італійської кухні знають, що в Мегамоллі, на третьому поверсі їх чекає затишний куточок Італії, де в спокійній обстановці піцерії «Pinocchio» можна скуштувати понад 20 видів справжньої італійської піци.

Меню для справжніх гурманів і поціновувачів тонкої і яскравої східної кухні.