RuUa

Кофелактика

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу. Тут можна отримати найширший спектр кавових послуг : від авторського кавового коктейля до купівлі кавового устаткування. Широкий вибір кавових напоїв задовольнить будь-якого клента. У основі напоїв використовується кава швейцарскиой обжарювальної компанії Blasercafe. Це і улюблені багатьма суміші “Cote d’azur” і “Lilla & Rose”, і ексклюзивно обсмажені для Coffeelaktika моносорти speciallity арабики : “Indonesia Mandheling”, “India Monsooned Malabar”, “Peru Chancamayo” і “Guatemala finca la Felicidad”! Якщо Вам протипоказаний кофеїн – будь-який напій можна замовити на основі кави без кофеїну Blasercafe “Sera”.

Дитяче меню – придумано для наших найменших клієнтів. Усі напої готуються на основі молока, сиропів, топпингов і шоколаду і абсолютно не містять кофеїну. Справжня радість для діток! Втім, ці напої здатні порадувати і дорослих!

У кавовій студії можна придбати усе необхідне для особистого “Куточка Бариста” : устаткування, каву, кавові аксесуари, сиропи, чай і багато що інше від кращих світових виробників.

Всім нам подобається ходити в гості. Особливо, коли тебе там чекають і люблять. Саме це надихнуло нас на створення кафе «Гості».  Тут вас завжди гостинно зустрінуть та смачно нагодують. Наші принципи – це смачна, зрозуміла їжа за доступними цінами, швидко подана вам на стіл.

Чорна Кішка - Білий Кіт" - це мережа кав'ярень "третьої хвилі", яка працює виключно на 100% Арабиці  свіжого українського обсмаження, пропонує як традиційні напої на основі еспресо (лате, капучино, раф-кава, флет вайт та ін.) так і каву альтернативного (без кавомашини) заварювання (Пуровери Харіо, Кемекс, Каліта, Сифон, Джезва, Аеропрес).

Люди Fusion Place - красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика - це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.