Кофелактика Вінниця | megamoll

Кофелактика – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу. Тут можна отримати найширший спектр кавових послуг : від авторського кавового коктейля до купівлі кавового устаткування. Широкий вибір кавових напоїв задовольнить будь-якого клієнта. У основі напоїв використовується кава швейцарської обжарювальної компанії Blasercafe. Це і улюблені багатьма суміші “Cote d’azur” і “Lilla & Rose”, і ексклюзивно обсмажені для Coffeelaktika моносорти speciallity арабіки : “Indonesia Mandheling”, “India Monsooned Malabar”, “Peru Chancamayo” і “Guatemala finca la Felicidad”! Якщо Вам протипоказаний кофеїн – будь-який напій можна замовити на основі кави без кофеїну Blasercafe “Sera”.

Дитяче меню – придумано для наших найменших клієнтів. Усі напої готуються на основі молока, сиропів, топпінгів і шоколаду і абсолютно не містять кофеїну. Справжня радість для діток! Втім, ці напої здатні порадувати і дорослих!

У кавовій студії можна придбати усе необхідне для особистого “Куточка Баристи” : устаткування, каву, кавові аксесуари, сиропи, чай і багато що інше від кращих світових виробників.