Люди Fusion Place | megamoll

Хочете відпочити по повній? А ми готові дати Вам БІЛЬШЕ!

Люди Fusion Place – красиве і функціональне місце для відпочинку по повній! Відпочиваючи в нашому комплексі, що не буде почуття, що Ви обмежені в розвагах. Нам є чим зацікавити. У нас можна НЕ ВСЕ, але на багато більше, ніж Ви собі уявляєте!

Lounge кафе – все в світі збалансовано, і де є хаос, там є і порядок. Наше лаунж кафе це – острівець спокою, смачної їжі і напоїв, у морі розваг нашого комплексу! Стильний інтер’єр, м’які дивани і приємна атмосфера нізащо не відпустить Вас додому! Кафе працює до 4:00 ранку або до останнього гостя, як і весь комплекс, і це безсумнівно ще один привід залишитися!

Pre-party кафе – Для гарного відпочинку потрібен хороший розігрів, а саме: комфортний інтер’єр, якісний алкоголь і закуски за доступною ціною і гарний Dj, який змусить Ваше тіло рухатися, але ще не танцювати;). Саме ці складові зібрані нами в одному місці. Чекаємо кожну п’ятницю і суботу з 20:00, щоб розпалити в Вас вогонь танцю і відпустити «розігрітих» для танців до ранку на Disco-party.

Kids Club – Ми знаємо, що якісний відпочинок для людей у яких є діти – це коли діти зайняті собою і не заважають батькам. Ми готові допомогти Вам відпочити від дітей, а дітям спробувати нові та цікаві розваги. Майстер-класи, бармен-шоу, квести, дитячий боулінг, безлімітні ігри на гральних автоматах. Повірте, діти так будуть зайняті, що Ви навіть встигнете скучити за ними.

Що б обговорити всі деталі свята, порадитися або внести свою пропозицію просто наберіть цей номер і ми зв’яжемо Вас з висококваліфікованим менеджером нашого закладу: +38 067 431 7971, 50-88-77.

Ми працюємо щодня з 11:00 до 04:00.

Вся детальна інформація за номером телефону: (0432) 50-88-77

Приєднуйтесь до нас в соц. Мережах, щоб стежити за новинами:

https://www.facebook.com/ludi.fusionplace/