RuUa

Blasercafe

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження. Blasercafe пропонує цілий ряд кавових букетів, що задовольняють смак будь-якого, навіть найдосвідченішого поціновувача кави. Кожна суміш – ретельно підібране поєднання сортів кави, своя неповторна чарівність. Склад блендов тримається в секреті. Blaserсafе витрачає багато часу на дегустацію і тестування кожного сорту кави, щоб переконатися, що нова суміш задовольняє вимоги ринку.

Всім нам подобається ходити в гості. Особливо, коли тебе там чекають і люблять. Саме це надихнуло нас на створення кафе «Гості».  Тут вас завжди гостинно зустрінуть та смачно нагодують. Наші принципи – це смачна, зрозуміла їжа за доступними цінами, швидко подана вам на стіл.

Чорна Кішка - Білий Кіт" - це мережа кав'ярень "третьої хвилі", яка працює виключно на 100% Арабиці  свіжого українського обсмаження, пропонує як традиційні напої на основі еспресо (лате, капучино, раф-кава, флет вайт та ін.) так і каву альтернативного (без кавомашини) заварювання (Пуровери Харіо, Кемекс, Каліта, Сифон, Джезва, Аеропрес).

Люди Fusion Place - красиве і функціональне місце для відпочинку по повній!

Кафе-мрія будь-якого малюка і його батьків.

Кофелактика - це унікальне місце для поціновувачів гарної кави і любителів креативу.

Кава перевіряється декілька раз, перш ніж потрапить на склад компанії та досягне процесу обсмаження.