КОРПОРАТИВИ Вінниця, новорічний корпоратив Вінниця | megamoll
  •  Організація конференцій, корпоративів
  • (0432) 50-88-77, (067) 431-79-71  [email protected]

Конференція, тренінг, презентація і … корпоратив!

Торговельно-розважальний центр Мегамолл, розважальний комплекс Люди Fusion Place, Льодова арена – популярні заклади для активного відпочинку багатьох вінничан та вдале місце проведення презентацій, конференцій, тренінгів у поєднанні з активними розвагами, фуршетом чи банкетом.

Унікальність пропозиції полягає в можливості реалізації офіційної частини заходу і динамічному проведенні його неофіційної частини.

Для проведення корпоративних заходів та святкувань пропонуємо:

 

Послуги бару та кухні. Кава-брейк організовується безпосередньо в залі для конференцій; обід, фуршет чи банкет –  у розважальному комплексі Люди Fusion Place. Вартість обіду, фуршету чи банкету залежить від замовлення.

Боулінг клуб на 20 доріжок, що вміщує до 120 гравців. Проведення боулінг-турніру може стати родзинкою корпоративу. Для новачків надаються безкоштовні консультація інструктора.

Більярд. В РК Люди Fusion Place є 13 столів “Російського більярду” та 8 столів більярду “Пул”. Такий вид розваг прийдеться по душі чоловічим компаніям.

Катання на ковзанах на «Льодовій арені» стане хорошим продовженням тренінгу чи презентації для компаній, де переважна більшість співробітників – молодь. Можлива організація диско-катань за бажанням клієнта.

Для проведення святкувань можливе запрошення ведучих, анімаційних груп, фотографа.

Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів допоможе організувати корпоратив, який стане незабутнім святом для вашої компанії.